Nowenna do św. Walentego - dzień ósmy | Modlitwa i zadanie

DEON TV

Już jutro walentynki, to przedostatni krok w naszym doskonaleniu się w miłości.

 

Skąd pochodzi w nas dobro? Co musimy zrobić, żeby być dobrymi? "Żeby to dobro w sobie zauważyć, być może warto po prostu spojrzeć na siebie w prawdzie" - podpowiadają Karolina i Maciej. 

 

Obejrzyjcie poniższy film i pomódlcie się razem z nami.

 

 

DZIEŃ 8

 

W dniu ósmym nowenny, polecamy Ci, święty Walenty, wszystkie intencje dotyczące naszego ziemskiego życia. Wielki Orędowniku nasz u Boga, wejrzyj na nas błagających Cię i wyjednaj łaski, o które w tej nowennie Cię prosimy.

 

Święty Walenty, Tobie powierzam naszą intencję. Jesteśmy przekonani, że jeżeli prośba ta nie będzie się woli Bożej sprzeciwiała, zostanie dzięki Tobie wysłuchana. W Twe ręce i pod Twoją opiekę oddaję moje życie ziemskie i wieczne. Amen.

 

Msza walentynkowa

 

Na koniec nowenny spotkamy się 14 lutego na Mszy świętej o dobrą żonę i dobrego męża w Bazylice NSPJ przy ulicy Kopernika 26 w Krakowie. Po Mszy zapraszamy na spotkanie z Karoliną i Maciejem, którzy opowiedzą nam o tym, jak znaleźć tą jedyną i tego jedynego. 

 

Kliknij w baner i dołącz do wydarzenia:

 

 

W trakcie nowenny zachęcamy was do dzielenia się świadectwami związanymi z odprawieniem nowenny. Piszcie na adres: [email protected].

 

Karolina i Maciej Piechowie - absolwenci dziennikarstwa i nauk o rodzinie. Na studiach poznali tajemnicę: jak tworzyć szczęśliwą rodzinę i chcą się nią dzielić! Twórcy portalu Szczęśliwa Rodzina i plakatu ze zdrapką dla par #100naszychRANDEK.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1

Liczba głosów:

2

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook