Nowenna do św. Walentego - dzień szósty | Modlitwa i zadanie

DEON TV

Dziś chcemy rozmawiać o pragnieniach i marzeniach. Jak w codzienności możemy realizować naszą świętość?

 

"Czy naprawdę pragniemy świętości? Każdy z Was musi sobie odpowiedzieć na to sam" - zaznaczają Karolina i Maciej w kolejnym dniu nowenny.

 

 

DZIEŃ 6

 

W dniu szóstym nowenny, polecamy Ci, św. Walenty, wszystkie nasze prace, sprawy i obowiązki. Ty żyjąc na ziemi, pracowałeś gorliwie jako kapłan. Byłeś wzorem jak należy wypełniać swoje obowiązki. Pomóż nam nasze codzienne zadania wykonywać z miłością i troską o osoby w naszym otoczeniu. Chcemy za Twoim przykładem znosić cierpliwie nasze ziemskie trudy.

 

Święty Walenty, prosimy Cię szczególnie w naszej intencji, którą Ci ofiarowaliśmy zaczynając tę nowennę. Wysłuchaj nas i wyjednaj nam łaskę, o którą z całą ufnością błagamy. Wierzymy, że za Twoim wstawiennictwem Chrystus spełni naszą prośbę. Amen.

 

Msza walentynkowa

 

Na koniec nowenny spotkamy się 14 lutego na Mszy świętej o dobrą żonę i dobrego męża w Bazylice NSPJ przy ulicy Kopernika 26 w Krakowie. Po Mszy zapraszamy na spotkanie z Karoliną i Maciejem, którzy opowiedzą nam o tym, jak znaleźć tą jedyną i tego jedynego. 

 

Kliknij w baner i dołącz do wydarzenia:

 

 

W trakcie nowenny zachęcamy was do dzielenia się świadectwami związanymi z odprawieniem nowenny. Piszcie na adres: [email protected].

 

Karolina i Maciej Piechowie - absolwenci dziennikarstwa i nauk o rodzinie. Na studiach poznali tajemnicę: jak tworzyć szczęśliwą rodzinę i chcą się nią dzielić! Twórcy portalu Szczęśliwa Rodzina i plakatu ze zdrapką dla par #100naszychRANDEK.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1.25

Liczba głosów:

4

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook