#WieczornyPaciorek: kim byś był, gdybyś się nie bał?

Często zadajemy sobie pytanie "kim mógłbym być, gdybym się nie bał?". I choć wszyscy wiemy, że lęk to najgorszy doradca z możliwych, to jednak wciąż wygrywa. A co jeśli Bóg stawia mnie na krawędzi nie po to, żeby mnie ośmieszyć,  ale aby umocnić moją wiarę?


Bardzo często nie podejmujemy swojej misji, bo się obawiamy "co inni na to?". Argumenty w stylu "co powie rodzina", "co pomyślą sąsiedzi", "jak na mnie spojrzą w pracy" zbyt często są tymi, którymi kierujemy się, podejmując decyzje. Nierzadko bardzo ważne. Jezus zaprasza nas do stanięcia wśród "swoich" i głośnego powiedzenia: "Pan mnie namaścił do tego, to jest moja misja, moje powołanie. Może się to wam podobać, a może nie. Robię to, bo odczytuję to jako moje namaszczenie".


Poświęć 15 minut i odkryj, do czego zaprasza cię Chrystus. Czy starczy ci odwagi, aby za Nim podążać i głośno o tym mówić?

 

 

***

 

#WieczornyPaciorek to nie jest jakiś tam "paciorek". Pod tą nazwą kryje się specjalna modlitwa, która pozwoli ci zmienić podejście do wielu spraw, złapać dystans, odnaleźć pokój, wyciszyć się i - co najważniejsze - odnowić więź z Bogiem. Potrzebujesz chwili wytchnienia, ale nie wiesz, jak wśród nawału codziennych obowiązków wygospodarować choćby kilka minut? Wiemy, jak ci pomóc.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook