Jak unikać choćby pozoru zła?

- Trzeba sobie często zadać pytanie: kiedy wchodzić w dyskusje a kiedy odpuścić? - podpowiada ks. Kaczkowski.

 

"Ataków się absolutnie nie należy bać. Ja zasadniczo staram się nie czytać tego, co w komentarzach, bo to jest grono frustratów. Tam już się wylewa taki szlam. Z kim wchodzić a z kim nie wchodzić w konflikt? Tam, gdzie widać typy psychotyczne nie warto, szkoda nerwów. Tam, gdzie jest prawdziwy, uczciwy zarzut, to nigdy nie możemy tego zlekceważyć" - mówi.

 

"Pracuję w korporacji RCC (Roman Catholic Church), która ma przynajmniej kilka cech: globalny zasięg, oddział w każdej wiosce i dwa tysiące lat tradycji w mobbingu. Co zrobić, jeśli są ewidentne grzechy ludzi Kościoła, a ja mógłbym się spalić i wiem, że bym przegrał?" - zastanawia się.

 

 

Dość kato-lipy!

 

Ks. Jan Kaczkowski pomaga katolikom, którzy chcą podnieść jakość swojego życia, żyć nieprzeciętnie i chcą być dumni z tego, że są katolikami, którzy są kojarzeni z dążeniem do doskonałości i profesjonalizmu oraz stanowczym niegodzeniem się na "lipę" w Kościele.

 

Daj się zainspirować temu, który był inspiracją dla setek tysięcy Polaków, księdzu Janowi Kaczkowskiemu, oraz samemu Jezusowi, którego autor uważa za najskuteczniejszego celebrytę wszechczasów. Posłuchaj nagrania.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

2.82

Liczba głosów:

11

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?