Ks. Krzysztof Grzywocz o pytaniu, które powinieneś dzisiaj zadać Bogu

Przeżywasz trudności? Jesteś na granicy rozpaczy? A może twoja wiara osłabła? Ks. Grzywocz zachęca, abyś zadał Jezusowi jedno, krótkie pytanie. Odpowiedź, którą usłyszysz, może cię przemienić.

 

Przeżywamy dziś rocznicę urodzin ks. Krzysztofa Grzywocza - kapłana, który zaginął w Alpach Szwajcarskich 18 sierpnia 2017 roku. Gdyby żył, skończyłby dzisiaj 56 lat.


"Panie, kim jestem, że o mnie pamiętasz?". Postaw Bogu to pytanie. "Wierzymy, że Bóg odpowie. W taki sposób, że Jego odpowiedź przeniknie mnie i przemieni. Ta odpowiedź spłynie jak deszcz, szybko. A jeśli Bóg sam odpowiada, to Jego odpowiedź trafia głęboko. Dalej niż świadomość i podświadomość…".

 

"To pytanie z Psalmu 8 jest w głębi modlitwy pochwalnej, modlitwy zachwytu nad Bogiem, nad Jego dziełem… «Jak przedziwne są dzieła Twoje, Panie, Tyś wszystko tak pięknie stworzył»". Wsłuchaj się w spokojne słowa ks. Krzysztofa i zadaj Panu Bogu pytanie: "Panie, kim jestem, że o mnie pamiętasz?". Bóg odpowie. Posłuchaj...

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.64

Liczba głosów:

11

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Effa 09:34:12 | 2018-10-17
Dziękuję Bogu za ks. Krzysztofa... Jego konferencje, których nagrania towarzyszą mi od wielu lat...do dziś są balsamem dla mojego serca, pokazują za każdym razem cos innego, wyjaśniają watpliwości... w kryzysie dają pokrzepienie i wsparcie.
Choć nigdy nie uczestniczyłam na żywo w rekolekcjach, które prowadził, to nie wiem gdzie bym dzisiaj była....gdyby nie to, że dostałam od Przyjaciółki nagranie "Wartość człowieka".. potem "Uczucia niekochane".... aż do fenomenlnych wręcz "W duchu i przyjaźni" wydanych już po zginięciu...
Wielka to i bardzo bolesna strata dla Kościoła... i każdego z nas, którzy czerpaliśmy z Jego głoszenia Dobrej Nowiny...

Oceń 6 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook