Adam Szustak OP: to zdanie zmroziło mi krew w żyłach

"Przecież to jest oczywiste, że mój dziadek narobił zła i ja tego doświadczam". Czy grzechy naszych przodków rzeczywiście mają na nas wpływ?

 

"Pamiętacie, jak jakiś czas temu Episkopat wydał dokument o grzechach pokoleniowych i napisał, że to jest bzdura? Zapytajcie abpa Grzegorza Rysia, ile miał spotkań z ludźmi, którzy przyszli mu powiedzieć, że Episkopat jest głupi" - mówi Adam Szustak OP.

 

"Przygotowywałem się do tej konferencji ponad 6 lat i mam poczucie, że to będzie trudna konferencja. I że to będzie najpoważniejsza konferencja, jaką powiem w życiu" - mówi Adam Szustak OP.

 

 

"Panie, wysłuchaj mnie… Widzisz, jak bardzo się staram. Co jeszcze mam zrobić, aby zasłużyć na Twoje błogosławieństwo?" - kto z nas choć raz nie odbył takiej rozmowy z Bogiem? Ilu z nas każdego dnia tak się modli, obiecując Bogu swoje dobre uczynki w zamian za Jego łaski?


A co, jeśli to i tak nie działa?


A co, jeśli Boga wcale nie obchodzi jakie ofiary Mu składasz… bo On i tak chce Ci dawać swoje łaski całkowicie ZA DARMO?!


Hiob nie umiał pogodzić się z obrazem Boga, który działa według ludzkiej logiki nagród i kar, który jest do bólu przewidywalny i bezwzględny. W swoim buncie przewidział przyjście Tego, Który jest jedyną odpowiedzią na pytania o sens życia, cierpienie, Bożą sprawiedliwość i podstawy relacji z Bogiem.


Jeśli wciąż targujesz się z Bogiem, jeśli zmęczył Cię już handel wymienny w Twoim życiu duchowym i chcesz usłyszeć niesamowicie uwalniającą PRAWDĘ o tym, kim jesteś dla Boga i jaka jest droga do zbawienia, którą On sam zapowiada - poszukaj odpowiedzi w tym nagraniu.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

2.96

Liczba głosów:

27

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Jana 16:18:51 | 2018-10-20
Problem w tym, że w wielu Wspólnotach tlucze się ludzion do głów taki sposób myślenia, a prywatne objawienia i chora wyobraźnia samozwańczych proroków stanowi aksjomat nie do podważenia, ważniejszy od zdrowego rozsądku.

Oceń 23 3 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook