Wiem, co teraz myślicie: "Szustak znowu mówi, że można grzeszyć"

"Jeśli sądzicie, że pójdziecie do nieba, jak będziecie święcie żyli, to się w głowę puknijcie; takie myślenie jest złe" - mówi dominikanin.


"Wiem, co część z was teraz myśli: «Szustak znowu mówi, że można grzeszyć». Uwaga, ja tego nie mówię! Tylko to jest logika całkowicie obca Bogu. Między ojcem i dziećmi nie ma żadnej logiki. Jeżeli jest taki rodzic, który nie chce dać dziecku kolacji, bo było niegrzeczne, to go powinni zamknąć" - posłuchaj najnowszej konferencji Adama Szustaka OP "Targ zamknięty".

 

"Przygotowywałem się do tej konferencji ponad 6 lat i mam poczucie, że to będzie trudna konferencja. I że to będzie najpoważniejsza konferencja, jaką powiem w życiu" - mówi Adam Szustak OP.

 

 

"Panie, wysłuchaj mnie… Widzisz, jak bardzo się staram. Co jeszcze mam zrobić, aby zasłużyć na Twoje błogosławieństwo?" - kto z nas choć raz nie odbył takiej rozmowy z Bogiem? Ilu z nas każdego dnia tak się modli, obiecując Bogu swoje dobre uczynki w zamian za Jego łaski?


A co, jeśli to i tak nie działa?


A co, jeśli Boga wcale nie obchodzi jakie ofiary Mu składasz… bo On i tak chce Ci dawać swoje łaski całkowicie ZA DARMO?!


Hiob nie umiał pogodzić się z obrazem Boga, który działa według ludzkiej logiki nagród i kar, który jest do bólu przewidywalny i bezwzględny. W swoim buncie przewidział przyjście Tego, Który jest jedyną odpowiedzią na pytania o sens życia, cierpienie, Bożą sprawiedliwość i podstawy relacji z Bogiem.


Jeśli wciąż targujesz się z Bogiem, jeśli zmęczył Cię już handel wymienny w Twoim życiu duchowym i chcesz usłyszeć niesamowicie uwalniającą PRAWDĘ o tym, kim jesteś dla Boga i jaka jest droga do zbawienia, którą On sam zapowiada - poszukaj odpowiedzi w tym nagraniu.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1.83

Liczba głosów:

24

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

joasiaewag 20:00:56 | 2018-09-22
No właśnie, już dawno to odkryłam i odkrywam na nowo. Kiedyś myslałam, że zasłużę na Miłość Boga, teraz wiem, że to niemożliwe! I to jest wolność i piękno mojego życia!

Oceń 7 11 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook