#WieczornyPaciorek: jaka jest moja droga wiary?

Czytamy o niezwykłych wydarzeniach, które dzieją się w życiu różnych wierzących na całym świecie. Oglądamy transmisje modlitw, w których dokonują się cudowne uzdrowienia. Słuchamy zapierających dech w piersiach konferencji...


...a zaraz po tym wracamy do naszej pracy, obowiązków, przykrego powielania codziennych, szarych czynności. Czując ten kontrast, mogą nasuwać się pytania: "Gdzie w tym wszystkim jest Bóg? Gdzie jest Jego Boskie działanie?".


A może Boża wielkość polega właśnie na tym, że jest obecny w najmniejszych rzeczach? Może Jego wszechmocne działanie przejawia się właśnie w tych najprostszych czynnościach?


Poświęć chwilę, by uwierzyć w Boga działającego w rzeczach, które robisz na co dzień.

 

 

***

 

Potrzebujesz przypomnienia? Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

#WieczornyPaciorek to nie jest jakiś tam "paciorek". Pod tą nazwą kryje się specjalna modlitwa, która pozwoli ci zmienić podejście do wielu spraw, złapać dystans, odnaleźć pokój, wyciszyć się i - co najważniejsze - odnowić więź z Bogiem. Potrzebujesz chwili wytchnienia, ale nie wiesz, jak wśród nawału codziennych obowiązków wygospodarować choćby kilka minut? Wiemy, jak ci pomóc.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

1

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook