Dzięki tej modlitwie odzyskała wzrok. Lekarze nie dawali jej szans

(fot. unsplash.com)

Moje oczy były zaklejone. Lekarze twierdzili, że najprawdopodobniej nie odzyskam wzroku. 

 

Będąc dzieckiem - pięćdziesiąt dwa lata temu - wpa­dłam do dołu z płynnym wapnem i cementem. W Kli­nice AM w Krakowie udzielono mi pierwszej pomocy, po czym przez dłuższy czas przebywałam w Szpitalu im. Stefana Żeromskiego, na oddziale okulistycz­nym. Moje oczy były zaklejone. Lekarze twierdzili, że najprawdopodobniej nie odzyskam wzroku.

 

>>10 porad jak się modlić o uzdrowienie<<

 

Moja babcia udała się wówczas do kościoła sióstr bernar­dynek w Krakowie przy ul. Poselskiej 21, prosząc sio­stry o modlitwę w intencji odzyskania przeze mnie wzroku. Babcia przecierała moje oczy otrzymanym od sióstr fragmentem szatki Pana Jezusa, modląc się do Dzieciątka Jezus Koletańskiego, którego figura znajduje się w kościele św. Józefa w Krakowie. Prosiła o odzyskanie przeze mnie wzroku. Tak się stało - po pewnym czasie otworzyłam oczy.

 

>>Co to jest Msza z modlitwą o uzdrowienie?<<

 

Jestem przekonana, co pokrywa się z opinią leka­rzy, że był to cud, bowiem na odzyskanie wzroku nie dawano mi właściwie żadnych szans. Od czasu wy­padku nie mam problemów ze wzrokiem, nie noszę okularów, bardzo dużo czytam, skończyłam studia prawnicze i dwie aplikacje. Jestem bardzo wdzięczna za łaskę, jakiej doświadczyłam dzięki wstawiennic­twu Dzieciątka Jezus Koletańskiego, przez modlitwę sióstr bernardynek i mojej babci. Bóg w swoim miło­sierdziu okazał mi łaskę, dzięki czemu widzę i mogę podziwiać otaczający mnie świat.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

4

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Ludwik_Maria 11:33:55 | 2018-03-15
Dzieciątko Jezus Koletańskie, Jezusie Synu Dawida, Najpiękniejszy mój Ukrzyżowany, Boże mój Litościwy, Królu mój Wielki, Ojcze mój Święty, Pasterzu mój Dobry, Nauczycielu mój Jedyny, Oblubieńcze mój Najpiękniejszy, Chlebie mój Żywy, Kapłanie mój Na Wieki, Przewodniku mój Do Ojczyzny, Światło moje Prawdziwe, Słodyczy moja Święta, Drogo moja Prosta, Mądrości moja Najjaśniejsza, Prostoto moja Najczystsza, Pokoju mój Niezmącony, Straży moja Niewzruszona, Dziedzictwo moje Drogie, Zbawienie moje Wieczne - porusz Miłosierdzie Swoje nade mną!

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook