#WieczornyPaciorek: najlepsze, co możesz dla siebie zrobić w Wielkim Poście

(fot. Elijah Hiett / unsplash.com)

Coraz częściej zdarza się, że mamy problem z koncentracją i skupianiu się na wykonywanych przez nas czynnościach. Być może nawet teraz wiele myśli kotłuje się w twojej głowie, a wraz z nimi pojawia się lęk.

 

Mamy zbyt wiele spraw, które domagają się naszej uwagi; przez nasz styl życia jesteśmy coraz bardziej rozproszeni. Chociaż koncentrujemy się na tysiącu spraw, tak naprawdę nie jesteśmy w stanie zrobić dobrze niczego.

 

Wiosna tuż przed nami, a wraz z nią - czas wiosennych porządków. Sprzątając dom, warto zadbać również o siebie. Jeśli w Wielkim Poście widzisz, że ilość spraw jakie dzieją się wokół ciebie, zabiera ci smak i radość życia, warto to przemyśleć. Powiesz: "Nie mam czasu"? Tym bardziej powinieneś to zrobić! Porządek w sprawach, w które jesteś zaangażowany i koncentracja na tych, które uznajesz za wartościowe może pomóc ci, jak nic innego.

 

Bądź z nami dziś wieczorem. Startujemy o 21:15:

 

 

Potrzebujesz przypomnienia? Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

 

***

 

#WieczornyPaciorek to nie jest jakiś tam "paciorek". Pod tą nazwą kryje się specjalna modlitwa, która pozwoli ci zmienić podejście do wielu spraw, złapać dystans, odnaleźć pokój, wyciszyć się i - co najważniejsze - odnowić więź z Bogiem. Potrzebujesz chwili wytchnienia, ale nie wiesz, jak wśród nawału codziennych obowiązków wygospodarować choćby kilka minut? Wiemy, jak ci pomóc.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

1

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook