#WieczornyPaciorek: nie obawiaj się duchowej "diagnozy"

(fot. shutterstock.com)

Czy znasz jakiegoś hipochondryka? Ja mam współbrata, który codziennie opowiada o innym schorzeniu na jakie obecnie "choruje". Kiedy po raz kolejny słyszę o jakiejś nieznanej mi dotąd chorobie, której objaw znalazł u siebie, dochodzę do wniosku, że problem nie leży w fizycznym niedomaganiu jego organizmu.


Nasze życie duchowe nie wiele różni się w tym względzie. Spowiadamy się co miesiąc z różnych "dolegliwości"; latami cierpimy na te same duchowe przypadłości…


Brak świadomości tego, na co duchowo się "choruje" wyklucza zastosowanie odpowiedniego leczenia. Najskuteczniej swoje schorzenia rozpoznać można w codzienności, każdego dnia zastanawiając się, co boli. To w codziennym życiu widać objawy najcięższych chorób, z którymi warto przychodzić do Boga, prosząc Go o uzdrowienie.


Nie obawiaj się duchowej "diagnozy".


#WieczornyPaciorek startuje dziś o 21.15.

 

 

Potrzebujesz przypomnienia? Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

 

***

 

#WieczornyPaciorek to nie jest jakiś tam "paciorek". Pod tą nazwą kryje się specjalna modlitwa, która pozwoli ci zmienić podejście do wielu spraw, złapać dystans, odnaleźć pokój, wyciszyć się i - co najważniejsze - odnowić więź z Bogiem. Potrzebujesz chwili wytchnienia, ale nie wiesz, jak wśród nawału codziennych obowiązków wygospodarować choćby kilka minut? Wiemy, jak ci pomóc.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook