#WieczornyPaciorek: radość jest tam, gdzie pustka i rozpacz

Patrząc na życie innych, często dostrzegamy tylko to, co mają oni a czego brakuje nam, rozumiejąc to, jako dowód ich szczęścia. Jezus uczy nas, że można być szczęśliwym w swojej biedzie i niedostatku.

 

Piękne mieszkanie, samochód, dobra praca - często to dla nas synonimy szczęścia. Nie mając tego uznajemy, że nie możemy czuć radości. Jezus uczy nas, że prawdziwym szczęściem i radością nie jest to, co posiadamy, lecz to w jaki sposób nasze serca otwierają sie na rzeczywistość, która nas otacza. W największej biedzie i niedostatku można być najszczęśliwszym. Jest jednak jeden warunek - dzielić się z innymi, tym co mamy. Nasza bieda i nasze braki mogą być błogosławieństwem dla innych. Mogą nieść szczęście.

 

Znajdź 15 minut na rozmowę z Bogiem. On chce ci powiedzieć, że to co ty postrzegasz jako swoją słabość jest prawdziwym błogosławieństwem. Jest twoją siłą.
 

 

***

 

#WieczornyPaciorek to nie jest jakiś tam "paciorek". Pod tą nazwą kryje się specjalna modlitwa, która pozwoli ci zmienić podejście do wielu spraw, złapać dystans, odnaleźć pokój, wyciszyć się i - co najważniejsze - odnowić więź z Bogiem. Potrzebujesz chwili wytchnienia, ale nie wiesz, jak wśród nawału codziennych obowiązków wygospodarować choćby kilka minut? Wiemy, jak ci pomóc.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook