#WieczornyPaciorek: oto twoja droga do zbawienia

(fot. Unsplash)

W świecie pełnym niestałości i połowicznych rozwiązań ciężko jest tworzyć stałe relacje czy pielęgnować przyjaźnie. Jezus jednak daje nam niesamowitą okazję do spotkania Go twarzą w twarz poprzez budowanie więzi nie tylko z Nim samym.


Ewangelia pokazuje nam ogromną zależność między Ojcem, Synem i Duchem Świętym. Jezus mówi, że wszystko co On ma, weźmie Ojciec i da nam. Ten obraz pokazuje, że aby móc coś komuś ofiarować, należy czerpać ze źródła. Z tego co piękne, pełne miłości i dobra. Nie umiemy kochać doskonale i żyć bezbłędnie. Na szczęście ani Jezus ani Ojciec nie oczekują tego od nas. Chcą jednak uczyć nas doskonalić się w miłości. We wzajemnym obdarowywaniu się. Dlatego każdego dnia na naszej drodze stają ludzie, których możemy kochać. Mamy przyjaciół, mamy bliskie nam osoby, które są dla nas, a my dla nich źródłem miłości, siły a nawet życia. Ojciec wie, że przez miłowanie drugiego, będziemy miłować siebie, ale także Jego - naszego Stwórcę. Dlatego zaprasza nas abyśmy pielęgnowali i szanowali ludzi wokół siebie, bo oni są naszą drogą do zbawienia.

Znajdź 15 minut, aby wsłuchać się w słowa Ojca, który także z Tobą chce się wymienić tym, co najwspanialsze. Który chcę obdarować cię nieskończoną miłością.
 

 

***

 

#WieczornyPaciorek to nie jest jakiś tam "paciorek". Pod tą nazwą kryje się specjalna modlitwa, która pozwoli ci zmienić podejście do wielu spraw, złapać dystans, odnaleźć pokój, wyciszyć się i - co najważniejsze - odnowić więź z Bogiem. Potrzebujesz chwili wytchnienia, ale nie wiesz, jak wśród nawału codziennych obowiązków wygospodarować choćby kilka minut? Wiemy, jak ci pomóc.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

1

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?