Kościół potrzebuje basu

Powołanie mężczyzny i jego rola w Kościele. Wydaje się, że na ten temat zostało już powiedziane wszystko. Czy na pewno? Posłuchaj inspirującej konferencji.

 

Chociaż bas nie wystarczy, by z głośnika popłynęła melodia, muzyka bez niskich tonów byłaby niekompletna. Każdy utwór potrzebuje solidnej, basowej podstawy, inaczej - straciłby swój smak. Podobnie jest w życiu.


Jak w dzisiejszym świecie mężczyźni mają być "basem", a więc oparciem dla swoich żon, dzieci i wszystkich potrzebujących?


Na to i wiele innych pytań odpowiada Michał Borkowski - wodzirej i inspirujący mówca, który na łódzkim Forum Charyzmatycznym wygłosił konferencję na temat "Męskich grzechów głównych".


Posłuchajcie jej fragmentu:

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3

Liczba głosów:

4

 

 

Komentarze użytkowników (4)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

zbyszeks 07:04:56 | 2017-12-21
Jeszcze jedno. Autor opowiada, że jego żony i jego pięcioletniej córki nie ma z nim teraz. Bo jego żona musiała pojechać z jego córeczką, na urodziny (pięcioletniego) KOLEGI córki. Musiała, dlatego nie ich razem z ojcem.

A musiała pojechać na urodziny kolegi córki, bo ten kolega jego córki, która ma pięć lat i chodzi do przedszkola, jako jedyny dał jej jako jedynej bukiet tulipanów na 8 marca (pewnikiem w przedszkolu).

W wieku pięciu lat? Chłopczyk dał dziewczynce tulipany na dzień kobiet? I z tego powodu rodzina tej dziewczynki musi uczestniczyć w urodzinach tamtego chłopczyka?

Czy to nie jest trochę niepoważne?

Oceń 7 3 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

zbyszeks 00:20:04 | 2017-12-21
Cytujmy Autora: "Jeżeli mężczyzna powie, że będzie robił coś, gdzieś, kiedyś. To to oznacza, że będzie robił nic, nigdzie, nigdy".

Gdy płytkość i brak treści pozuje na głębokość, to zazwyczaj tak właśnie się kończy. Banały + pewność siebie = "sukces" medialny. Taki świat. Taka sytuacja. Taka audycja...

No i jeszcze to wyprowadzenie, że mężczyzna powinien być  teraz, bo to wynika z "Jestem, który Jestem". Genialne...

Oceń 4 3 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

08joanna.b 21:38:41 | 2017-12-20
Skaldowie przed laty śpiewali "nie zawsze twój bas dociera do mas czasami trzeba piano" i ja się z tym w zupełności zgadzam. Ja osobiście nie przepadam za dużą ilością basów, radio w samochodzie musialam wyregulować bo basy mnie męczyły.

Oceń 1 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Szymon Żyśko 21:02:42 | 2017-12-20
Nie zgadzam się, znam wiele utworów na chór mieszany bez basu. Bas nie jest synonimem męskości :)

Oceń 7 2 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook