"To miejsce, gdzie się rodzi powołanie DEON.pl"

Tak ważne są te wszystkie miejsca, gdzie odbywa się takie spotkanie. Tak sobie myślę, że to jest dokładnie to miejsce, gdzie się rodzi powołanie DEON-u - mówi abp Grzegorz Ryś. 

 

8 lat istnienia DEON.pl to nie tylko tysiące tekstów, miliony użytkowników i pierwsze miejsce na podium największych chrześcijańskich portali internetowych. To miejsce, które tworzą ludzie z pasją i wiarą w to, że Kościół może i powinien spotkać się ze światem.

 

Do wspólnego świętowania zaprosiliśmy arcybiskupa Grzegorza Rysia. Kilka dni temu odprawił on specjalnie dla nas i dla naszych czytelników Mszę Świętą. I w trakcie homilii powiedział słowa, które są dla nas bardzo ważne, bo mówią o naszym powołaniu.

 

Bardzo Wam wszystkim dziękujemy za 8 lat wspólnej przygody i poszukiwania Pana Boga. Gdyby Was nie było, to nas też by nie było. Obiecujemy, że każdego dnia będziemy starać się służyć Wam jak najlepiej potrafimy. Za wszystkie błędy (których jest niemało) przepraszamy. I prosimy Was o modlitwę, żebyśmy codzinnie potrafili się wsłuchiwać w głos Ducha Świętego i próbowali pełnić Jego wolę. 

 

Homilia arcybiskupa Grzegorza Rysia na 8. urodziny DEON.pl (wygłoszona 14 września w kościele św. Barbary w Krakowie):

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

2.33

Liczba głosów:

18

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook