#WieczornyPaciorek: dlaczego nie widzę w moim życiu szczęścia?

Strumień życia ma różny nurt. Raz płynie bardzo szybko, czasem nawet spada prosto w dół, innym razem wlecze się od zakrętu do zakrętu tak, że nie wiadomo, co wydarzy się dalej.


Nieświadomość tego, co mnie czeka, niepewność tego co mam wybrać, może skutecznie odbierać mi poczucie szczęścia.

 

Często w takich chwilach siadam na parapecie i patrzę przez okno na płynące po niebie obłoki. Czuję ich lekkość; serce aż chce się wyrwać i spojrzeć na życie z innej perspektywy, widzieć więcej, rozumieć więcej.

 

I choć na ułamek sekundy doświadczam takiego stanu, to jednak po chwili okazuje się, że coś mnie znów blokuje i ogranicza.

 

Czy dzisiaj ciebie również spotkały ograniczenia i przeciwności,  które odbierały ci wolność i radość życia? Sprawiały, że nie widziałeś szczęścia? Nazwij je, by móc je zostawić, pokonać i iść za Słowem Boga.

 

Będziesz mógł to zrobić dziś wieczorem. Startujemy o 21:15:

 

 

***

 

#WieczornyPaciorek to nie jest jakiś tam "paciorek". Pod tą nazwą kryje się specjalna modlitwa, która pozwoli ci zmienić podejście do wielu spraw, złapać dystans, odnaleźć pokój, wyciszyć się i - co najważniejsze - odnowić więź z Bogiem. Potrzebujesz chwili wytchnienia, ale nie wiesz, jak wśród nawału codziennych obowiązków wygospodarować choćby kilka minut? Wiemy, jak ci pomóc.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

1

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook