#Medytacja: co powoduje, że umierasz?

Śmierć to nie tylko moment, w którym umiera mózg. Znacznie gorsza od śmierci biologicznej jest śmierć duchowa, w której odłączasz się od Boga.


W czasie dzisiejszej medytacji dowiesz się, jak wyjść z grobu, w którym być może właśnie się znajdujesz.


Transmisja rozpocznie się o godzinie 21:15:

 

 

Potrzebujesz przypomnienia? Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3

Liczba głosów:

2

 

 

Komentarze użytkowników (2)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Bazyli 22:47:34 | 2017-04-02
Pitu pitu, bełku bełku. Boj się. To napędza im kaski. Szamani zawsze bywali wredni i cwani. Od wieków tak jest.

Oceń odpowiedz

Zgłoś do moderacji

czesiek900 12:35:15 | 2017-04-02
(Mateusza 8:18-22) Gdy Jezus zobaczył wokół siebie tłum, kazał odpłynąć na drugą stronę. 19 A pewien uczony w piśmie podszedł i powiedział do niego: „Nauczycielu, pójdę za tobą, dokądkolwiek byś poszedł”. 20 Ale Jezus rzekł mu: „Lisy mają jamy i ptaki nieba mają miejsca na odpoczynek, lecz Syn Człowieczy nie ma gdzie złożyć głowy”. 21 Wtedy inny spośród uczniów rzekł do niego: „Panie, pozwól mi najpierw odejść i pogrzebać mego ojca”. 22 Jezus rzekł do niego: „Stale chodź za mną, a niech umarli grzebią swych umarłych”.(Łukasza 4:43) Lecz on im rzekł: „Również innym miastom muszę oznajmiać dobrą nowinę o królestwie Bożym, gdyż po to zostałem posłany”.Chrześcijanin ma obowiązek publicznie głosić.                                                                               (Rzymian 10:9, 10) Bo jeśli publicznie wyznasz to "słowo w twoich ustach’, że Jezus jest Panem, i w swoim sercu uwierzysz, że Bóg wskrzesił go z martwych, to będziesz wybawiony. 10 Gdyż sercem wierzy się ku prawości, lecz ustami składa się publiczne wyznanie ku wybawieniu.
(1 Koryntian 9:16) Jeśli więc oznajmiam dobrą nowinę, nie jest to dla mnie powodem do chlubienia się, gdyż nałożono na mnie konieczność. Doprawdy, biada mi, gdybym nie oznajmiał dobrej nowiny!

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook