#WieczornyPaciorek: jak znaleźć szczęście?

Czekając na niebo, mamy nadzieję, że wszystkie nasze problemy w końcu miną i będziemy mogli wreszcie odpocząć; że to dopiero będzie niebo. Tymczasem...


...może szczęśliwe życie, to wcale nie takie, w którym nie ma problemów? Czekałem na nie przez 30 lat, ale na próżno. Może źle szukam, a może szczęście polega na czymś innym?


Usłyszałem przed laty takie słowa: "Nie szukaj szczęścia na zewnątrz, ale znajdź bariery, które stworzyłeś dla niego w swoim wnętrzu". Po 30 latach życia widzę ich wiele, a mimo to przeczuwam że gdzieś głęboko wszystko żyje. Może dlatego Jezus powiedział do uczniów te słowa: "Czy śpi, czy czuwa, we dnie i w nocy, nasienie kiełkuje i rośnie, sam nie wie jak".


Może właśnie to szczęście jest w nas i tylko trzeba po nie sięgnąć. Zachęcam cię, wyciągnij rękę w stronę własnego serca.

 

 

***

 

#WieczornyPaciorek to nie jest jakiś tam "paciorek". Pod tą nazwą kryje się specjalna modlitwa, która pozwoli ci zmienić podejście do wielu spraw, złapać dystans, odnaleźć pokój, wyciszyć się i - co najważniejsze - odnowić więź z Bogiem. Potrzebujesz chwili wytchnienia, ale nie wiesz, jak wśród nawału codziennych obowiązków wygospodarować choćby kilka minut? Wiemy, jak ci pomóc.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

1

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook