#WieczornyPaciorek: zmiana, która może przynieść piękny owoc

To, co jest widzialne i namacalne daje poczucie pewności i stabilności. Uczniowie widząc Jezusa, wierzyli Jego słowom i nauce. Po zmartwychwstaniu było inaczej. Ale czy gorzej?

 

Żeby w coś uwierzyć, chcemy mieć pewność że to JEST. Musimy tego dotknąć, doświadczyć. Jezus zmartwychwstały objawia się w zupełnie innej postaci. Chrystus zaprasza nas do wyjścia poza swoje schematy, bo tylko w ten sposób będziemy mogli Go prawdziwie doświadczyć. Często boimy się tej "inności". Bo to nowe, nieznane, nie wiemy co to jest, ani co z tym zrobić.

 

Jezus pokazuje, że nie ma jednego schematu na życie. To co było dobre kiedyś, nie musi być dobre dziś. Zaprasza nas do robienia rzeczy odważnych, czasem szalonych. Piotr przełamuje schemat i zarzuca sieci o świcie. Ta zmiana przynosi piękny owoc - obfity połów. Jezus takiego życia pragnie dla ciebie. Obfitego. Nie bój się, sieć nie pęknie. Boża łaska nie ma granic, ale twoje serce jest w  stanie ją pomieścić!

 

Znajdź 15 minut na rozmowę z Bogiem, który chce ci powiedzieć "nie bój się! Inne też znaczy dobre".

 

 

#WieczornyPaciorek to nie jest jakiś tam "paciorek". Pod tą nazwą kryje się specjalna modlitwa, która pozwoli ci zmienić podejście do wielu spraw, złapać dystans, odnaleźć pokój, wyciszyć się i - co najważniejsze - odnowić więź z Bogiem. Potrzebujesz chwili wytchnienia, ale nie wiesz, jak wśród nawału codziennych obowiązków wygospodarować choćby kilka minut? Wiemy, jak ci pomóc.
 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

2

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook