Czy modlitwa Pismem świętym jest trudna?

W kolejnej odsłonie #wiaraLIVE o. Paweł Kowalski SJ i o. Piotr Kropisz SJ porozmawiają o modlitwie Pismem Świętym. Przybliżą podstawowe sposoby korzystania z Biblii -  listu Boga do człowieka - tak, żeby odnosić ją do swojego życia.

 

Pojawią się sugestie dla tych, którzy chcą rozpocząć uważne czytanie ksiąg Starego i Nowego Testamentu. Część programu na żywo będzie skierowana natomiast do tych, którzy modlą się już Pismem Świętym, ale chcieliby, żeby ich modlitwa była owocniejsza. Jezuici opowiedzą też o ich ulubionych księgach Biblii i uchylą rąbka tajemnicy odnośnie ich własnych najbardziej pamiętnych modlitw ze Słowem Bożym. Co więcej? Zależy od Was! Możecie wcześniej pisać szczegółowe pytania na [email protected] albo w komentarzach już w trakcie trwania #wiaraLIVE.

 

Zapraszamy w czwartek o 22:30 (wyjątkowo pół godziny później!). Nowością będzie możliwość zagłosowania na jedną z trzech możliwości tematu na kolejny tydzień; od Was będzie zależało więc, o czym rozmowa toczyć się będzie tydzień później. 

 

Pytania można wysyłać na adres [email protected]wysyłać za pośrednictwem poniższego formularza (wystarczy kliknąć w baner na dole strony) albo zadając je w trakcie trwania transmisji live na Facebooku za pomocą komentarzy.

 

Zobacz poprzednie odcinki:

1. O spowiedzi i kierownictwie duchowym

2. Dlaczego tracimy wiarę i jak się przed tym bronić

3. Czy cuda są nam do czegoś potrzebne

4. Jak rozpoznać swoje powołanie

 

O co w tym wszystkim chodzi? Tłumaczą sami jezuici:

 

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

2

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook