Dzięki temu odzyskał pokój i spotkał Jezusa [WIDEO]

Zamordował wielu ludzi, 6 lat spędził w więzieniu. Stracił bliskich i nadzieję. Nie spodziewał się już niczego dobrego, nie umiał sobie wybaczyć. Nagle wydarzyło się coś niezwykłego. Dlatego dziś do swojego poruszającego doświadczenia zaprasza też ciebie:

 

 

 

 

O co chodzi w Kursie Alpha?

 

Marcin Jakimowicz z "Gościa Niedzielnego" mówi, że ludzie na całym świecie lubią jeść i oglądać telewizję. To wszystko można robić na kursie Alpha, tylko, że w pewnym momencie uczestnicy "budzą się jako prawdziwi chrześcijanie". Posłuchajcie: 

 

 

 

Weź udział w Ogólnopolskiej Konferencji Alpha

 

24 i 25 września w Warszawie spotkają się ludzie z całej Polski. Połączą ich takie elementy jak dobry posiłek, inspirujący wykład i ożywcza dyskusja. Będzie też dużo niespodzianek, które zapewni obecność Ducha Świętego.


Pasja, Rozwój, Narzędzia


Pod takim hasłem odbędzie tegoroczna Ogólnopolska Konferencja Alpha. Przybędą osoby z całego kraju, którym bliska jest nowa ewangelizacja. Będzie to inspirujący czas zarówno dla osób zaangażowanych w tą metodę ewangelizacji jak i dla każdego, kto chce się z nią zapoznać. Nie zabraknie również modlitwy.

 

Szczegóły i atrakcje tego spotkania znajdziecie na facebooku. 

 

Jeśli czujesz, że chcesz jechać, ale... Ale powstrzymuje cię jakieś "ale", to znaczy, że nigdzie indziej nie warto wtedy być. Jedź. 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.2

Liczba głosów:

5

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook