Bp Ryś o tym, dlaczego oddajemy kult relikwiom [WIDEO]

fra3.pl

Portal Natemat.pl poinformował, że "Kościół będzie woził po Polsce zwłoki Frassatiego". Pod tekstem pojawiły się wpisy wyśmiewające czcicieli relikwii. Zobacz, jak na zarzuty ośmieszających kult relikwii odpowiada bp Grzegorz Ryś.

 

 

Obecnie portal Natemat.pl zmienił tytuł artykułu (teraz brzmi on "Kościół będzie wozić szczątki po całej Polsce"). Przeczytaj komentarz DEON.pl dotyczący sprawy peregrynacji relikwii błogosławionego Pier Giorgia Frassatiego.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

8

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Bazyli 23:29:30 | 2016-07-15
Jak mówi Ryś nie ma podstaw religijnych, żeby wozić zwłoki jako zabawę dla katolickiej gawiedzi. 
Czy jakieś przykazanie nie mówi o tym, by nie oddawać kultowi komuś/czemuś innemu niż Bóg? Wiecie które? Tak podobno nakazał Wam Wasz Bóg. Czemu więc, skoro podobno chcecie spełniać jego wolę, macie to co Wam nakazł ...... gdzieś. Czy to nie jest zastanawiające podejście? 
Dziwaczne zamiłowanie do grobów, trupów i szczątków zasłużonych dla kościoła. Kto z katolików wie co zrobiono z ciałem Tomasza z Akwinu natychmiast po jego śmierci? A ktoś wie, gdzie znajdowały się napletki Jezusa? (tak, tak, napletki ... a było ich razem ok. trzynastu). 
Ciemnota, zabobony, mainpulacja i oszustwa są istotą tzw. "relikwi". Kto z Was będzie obcować ze zwłokani Frassatiego? Kto się wybiera na takie spotkanie? Może Ryś też tam będzie. Taka okazja! 

Oceń 4 11 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?