Szukasz Ducha Świętego czy duchowej ekstazy?

- Duch Święty jest i działa, ale są też  ludzie poranieni i słabi psychicznie, którzy lgną do ruchów charyzmatycznych. Widzę tu jakieś niebezpieczeństwo - mówi s. Jolanta Glapka.

 

Posłuchaj, co o potrzebie mocnych duchowych przeżyć mówi zakonnica, która działa we wspólnocie Przymierze Miłosierdzia. 

 

 

Posłuchaj, czym jest spoczynek w Duchu Świętym [WIDEO]

 

W kolejnych odcinkach s. Jolanta opowie o doświadczeniach z odnową charyzmatyczną i podpowie, co zrobić, żeby wreszcie przestać bać się Ducha Świętego. Jak radzić sobie z trudnymi ludźmi i działać zgodnie ze swoimi wartościami w pracy i po pracy. Wszystko w oparciu o osobiste przeżycia i rozwiązania sprawdzone na własnej skórze.

 

"Byłam otulona watą" - posłuchaj też, jak s. Jolanta opowiada o doświadczeniu zaśnięcia w Duchu Świętym

 

Ta niezwykła kobieta mówi, że serce Boga jest jej domem, a sama  mimo braku środków finansowych buduje dom w Legionowie dla ludzi uzależnionych od narkotyków i alkoholu. Jeśli chcesz wesprzeć dzieło tej niezwykłej zakonnicy, wejdź na stronę pasjazycia.org Ważna jest każda złotówka. 

 

Zobacz też: Siostra na krawędzi. O pasjach silniejszych niż narkotyk

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.2

Liczba głosów:

5

 

 

Komentarze użytkowników (10)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

oulanka 14:54:30 | 2016-06-28
ludzi szukających tylko warstwy emocjonalnej nie jest chyba aż tak wiele...najwięcej ludzi do wspólnot przyciąga autentycznośc, prawdziwa, żywa wiara ludzi do niej należących i realizacja nauk Jezusa w życiu. nic nie jest bardziej zniechęcające niż rozdzwiek pomiędzy wyznawaną w kościele wiarą a życiem w totlnym zaklamaniu...

Oceń 2 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

andrzej_a 21:48:41 | 2016-06-27
Siostra Jolanta ma rację. Pierwsze doświadczenie zanurzenia się w Duchu Świętym i zazarem napełnienia Nim jest najglębsze. Kolejne takie doświadczenia są już o wiele łagodniejsze.

Jeśli ktoś sądzi, że po pierwszym tym głębokim zanurzeniu, kolejne też będą też takie głębokie to jest w błędzie i może się zawieść w swoich oczekiwaniach.

Warto jednak podkreślić, iż bardzo wielu wiernych przychodzi na spotkania wspólnot charyzmatycznych zupełnie z ciekawości i po przeżyciu napełnienia Duchem Świętym zwykle w okresie kilku następnych lat zauważają, iż opuściły ich migreny czy też inne przewlekłe schorzenia towarzyszące im od dziesięcioleci.

Wiele opornych na leczenie chorób ustępuje po otworzeniu się na Ducha Świętego podczas modlitw o oczyszczenie lub uwolnienie. 

To nie pzrypadek, iż tysiące ludzi doświadcza tego samego niewytłumaczalnego zbiegu okoliczności.

Jakże wielu ludzi zmaga się z nałogiem palenia, wiele wysiłków i żadnych postępów. Czasami wystarczy jedna tylko obecność na takim spotkaniu charyzmatycznej wspólnoty jak mimj.pl, a nałogi ustępują.
Oczywiście trzeba trochę nad sobą jeszcze popracować, ale jest to niewymiernie mały wkład wysiłku ze strony człowieka, bo główną pracę czyni Bóg.
Trzeba tylko naprawdę uwierzyć w Jezusa!

Oceń 3 4 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Bazyli 16:36:45 | 2016-06-27
Duch swięty, duchy, aniołowie i diabły .... a może trochę rozsądku! Nie trzeba wierzyć w niewidzialne byty.

Oceń 3 11 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook