Czujesz powołanie, ale boisz się decyzji? [WIDEO]

Martwisz się, że zakon zabierze ci radość. Bo czy młoda i pełna życia osoba może być szczęśliwa, ślubując miłość Bogu? Jest jeden warunek. Podpowiada s. Jolanta Glapka.

 

Posłuchaj, co mówi o życiu zakonnym i jak wpływa ono na poziom szczęścia. Sama, podjęła decyzję w wieku 30 lat, więc miała czas, żeby dobrze wszystko przemyśleć. Dziś jest niezawodną inspiracją.

 

 

W kolejnych odcinkach s. Jolanta opowie o doświadczeniach z odnową charyzmatyczną, podpowie, co zrobić, żeby wreszcie przestać bać się Ducha Świętego i jak uporać się z zakochaniem mimo bycia w związku. Jak radzić sobie z trudnymi ludźmi i działać zgodnie ze swoimi wartościami w pracy i po pracy. Prawie wszystko w oparciu o osobiste przeżycia i rozwiązania sprawdzone na własnej skórze.


Ta niezwykła kobieta mówi, że serce Boga jest jej domem, a sama  mimo braku środków finansowych buduje dom w Legionowie dla ludzi uzależnionych od narkotyków i alkoholu. Jeśli chcesz wesprzeć dzieło tej niezwykłej zakonnicy, wejdź na stronę pasjazycia.org Ważna jest każda złotówka. 

 

Zobacz też: Siostra na krawędzi. O pasjach silniejszych niż narkotyk

 

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

3

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook