Po co organizować msze w intencji mężczyzn?

Msze święte dla mężczyzn organizowane w Krakowie przez jezuitów cieszą się niesłabnącą popularnością. Czy jednak jest sens organizować takie wydarzenia? Czy po takich Mszach mężczyźni stają się bardziej odważni? Zobacz odpowiedź o. Grzegorza Kramera SJ

 

Zapraszamy na Mszę Świętą w intencji mężczyzn! - PRZEDOSTATNIA W TYM "SEZONIE".


Spotykamy się w kościele św. Barbary, wejście od Placu Mariackiego. Po Mszy Świętej zapaszmy na Spacer z Zmartwychwstałym w ciszy po Starym Mieście, a później uwielbienie z Zespołem niemaGOtu!

 

Zapraszamy wszystkich mężczyzn i kobiety, które chcą się za nas modlić.

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3.4

Liczba głosów:

5

 

 

Komentarze użytkowników (4)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

lewarek2000 07:34:02 | 2016-05-18
Nie mieszkam aż tak blisko Krakowa, żeby przyjeżdżać za każdym razem, gdy Ojciec napisze coś, z czym nie jestem w stanie się zgodzić. Jeśli umieszcza się w przestrzeni publicznej opinie, to chyba nie tylko po to, żeby zbierać ochy i achy? Trzeba się liczyć z tym, że to wywoła różne reakcje. Dojrzała postawa wymagałaby umiejętności stawienia czoła opiniom przeciwnym, bo nie każda z nich jest obraźliwa i nie każdej da się przypiąć łatkę hejtu, co Ojciec nagminnie czyni. Można więc podejrzewać, że banowanie i odsyłanie oponentów, by sobie poszli swoją drogą jest formą ucieczki przed konfrontacją z nieco innymi wizjami świata. Powołaniowiec, który uważa, że został posłany tylko do swoich bezkrytycznych wielbicieli, chyba sam się minął z powołaniem.

Oceń 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

lewarek2000 21:44:28 | 2016-05-17
O męskości wypowiada się człowiek, który nie potrafi po męsku podyskutować na argumenty, tylko tchórzliwie ucieka się do banowania każdego, kto nie należy do jego fanklubu.

Oceń 5 4 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?