Nie bójcie się Ducha Świętego [WIDEO]

"Pan przemówił do mnie. Po tej modlitwie wszystko się zmieniło" - mówi kaznodzieja domu papieskiego, o. Raniero Cantalamessa. Zobacz, jak Duch Święty może zmienić twoje życie.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

10

 

 

Komentarze użytkowników (5)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Amelia_Mel 10:41:46 | 2016-04-08
A mi kojarzy się to jako żywo ze spotkaniami amway-owskimi, ten sam nawiedzony klimat, byłam kiedyś i do razu mi się skojarzyło. Zresztą podobna atmosfera panuje na koncertach - ogólna euforia, tłum faluje, rączki w górze i śpiewanie. Skąd wiadomo że ci ludzie autentycznie są pod działaniem Ducha Świętego a nie atmosfery która udziela się podobnie jak na koncercie z samego faku bycia w tłumie? Mnie zawsze zniechęca taka forma modlenia się, i dziwna jest tłumaczka, gestykuluje jakby tłumaczyła sprzedawcę damskiej biżuterii z tombaku.

Oceń 3 8 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

msz380 09:55:19 | 2016-04-08
Uwaga, propagandówka charyzmatycznej paraprotestanckiej sekty! Charyzmatyzm był problemem i był w Kosciele zwalczany już w czasach apostolskich i pózniej ten problem powraca przez cała historię Koscioła. Nie ma czegos takiego jak powtórny "chrzest w Duchu Swiętym",to są praktyki w całości zaporzyczone z prostestanckich sekt. Nie ma czegoś takiego jak Nowa pięćdziesiątnica, bo "nowa piećdziesiątnica" zakłada że Kosciół nie mial asystencji Ducha Świętego przez 1900 lat, a więc oznacza negowanie Koscioła jako całości. Jak chcecie zobaczyć do czego doprawadzają takie herezje poszukajcie sobie na yt wyczyny pentakostalistow np toronto blessing

Oceń 1 9 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook