Byli homoseksualistami. Odnaleźli pokój w Kościele Katolickim [WIDEO]

Wydaje się, że o homoseksualizmie powiedziane już zostało absolutnie wszystko. Ale tak naprawdę wiemy o nim bardzo mało. Zobacz, jak zmieniło się życie aktywnych homoseksualistów, którzy znaleźli wparcie w Kościele Katolickim.


"Trzecia droga" o której opowiada ten film, to przesłanie do wszystkich osób, które zmagają się z pragnieniami homoseksualnymi. W Kościele jest dla was miejsce, jesteście akceptowani i kochani przez Chrystusa.


Opisane w filmie historie opowiadają o ludziach, którzy prowadzili życie aktywnych homoseksualistów. Nie mogli jednak odnaleźć wewnętrznego pokoju. Poszukując nadziei na zmianę, trafiali do różnych wspólnot. Ale dopiero spotkanie z Kościołem Katolickim pomogło im odnaleźć akceptację i pomoc. Zobacz, jak zmieniło się ich życie.

 

Film jest dostępny z polskimi napisami.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.62

Liczba głosów:

21

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

velim 20:30:05 | 2016-01-31
Dziękuję ojcom jezuitom za opublikowanie tego filmu. Od wielu, wielu lat doświadczam rzeczywistości przedstawionej w filmie. Film pokazuje nieobeznanym z tematyką, z czym musi borykać się człowiek o podobnych inklinacjach, zaś dla dla mnie jest dodatkowym umocnieniem, podobnie jak każda spowiedź u stałego spowiednika - też jezuity, przed którym mogłem odsłonić zakamarki swej duszy.

Oceń 16 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook