Ks. Pawlukiewicz: Bycie samotnym to dla faceta dramat

RazemTV

Tak się zastanawiałem, co ja wiem o singlach, co wiem o ich życiu. Nagle mnie olśniło: człowieku, przecież ty jesteś singlem...

 

Wśród młodzieży znany przede wszystkim z porywających konferencji obfitujących w setki życiowych przykładów. Przez wiele lat duszpasterz środowisk parlamentarnych oraz akademickich. Kaznodzieja, który potrafi z sukcesem przemówić do każdego (nie)wiernego.

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.56

Liczba głosów:

27

 

 

Komentarze użytkowników (11)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~ej że 18:20:39 | 2015-02-23
Kredyty,brak własnego lokum,brak perspektyw w naszym pięknym kraju.Niepewność w kwestii stałej pracy,czemu o tym ani słowa?Czy takie zgromadzenia nie służą lansowaniu się tych co robią takie spotkania w dodatku za pieniądze?Oczywistości od których już nic się nie zmienia ale najważniejsze żeby było wesoło;)na zasadzie proszę mnie zabawiać;)a może by tak różaniec odmówić w takim gronie zamiast dywagować po próżnicy?

Oceń 15 5 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~carmen 18:16:22 | 2015-02-23
Śzczęście jest możliwe w życiu człowieka, który o nie rozpaczliwie nie zabiega." To zdanie najbardziej mnie uderzyło. Dać coś od siebie... a może trochę więcej? Nie wiem dlaczego, ale boję się, że coś stracę. Tak często słyszę podszepty demona: Daj sobie spokój, nawet kiedy już zrobisz coś dobrego kierujesz się pychą,jesteś niedojrzała, myślisz tylko o sobie, jak coś robić to dobrze... Nie chcę sobie pozwolić na błędy, chociaż w głebi duszy wiem, że będę je popełniać. Tak mało we mnie wiary... a ponoć Pan jest silny w naszych słabościach. Nie mam do siebie cierpliwości, w trudnych sytuacjach chcę sobie sama radzić, nie polegam na Bogu. I przez to jaka jestem wobec siebie, nie mam miłości do innych ;/

Oceń 2 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Piotr 18:13:02 | 2015-02-23
Kto jest takim osłem, aby podkładać muzyczkę pod rozmowę? Wyłączcie to!!!

Oceń 10 1 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~sisi and bibi 17:48:21 | 2015-02-23
teksty dla gimnazjum;)a tak na marginesie osoba która niedojrzale przyjęła Sakrament Małżenski powinna zgłosić się do Sądu Metropolitarnego i poddać badaniu czy Sakrament zaistniał w takiej sytuacji...(a nie dorastać do czegoś co być może wogóle nie zaistaniało...nie wiem czemu ksiądz opowiada takie rzeczy...)p.s.pani redaktor też jest singielką stąd ładna mini;)na zachęte;)

Oceń 4 15 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~nie singiel 16:10:57 | 2015-02-23
każdy jest kowalem swojego losu, tzw. single (dawniej starzy kawalerowie) również. Dlaczego mamy się rozczulać nad czyimś wyborem drogi życiowej? W życiu są o wiele większe problemy.

Oceń 10 22 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?