Bóg z figurki nawraca? - świadectwo

Nie wiem, czy miałeś kiedyś wrażenie, że twoje życie jest szare, pozbawione barw. Ja miałem takie wrażenie. Co dzień te same obowiązki i zajęcia.

 

A Bóg? Nie znałem Go. Był daleko. Nie wpływał na moje życie. No bo jak Bóg z figurki albo z obrazka może wpłynąć na moje życie?

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.87

Liczba głosów:

31

 

 

Komentarze użytkowników (5)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~szukająca odpowiedzi 22:58:49 | 2013-06-30
niby czemu uwierzyłeś? bo ktos powiedział, że jest bóg? bo nie miałeś odpowiedzi na kilka pytań i tu czary mary i już są? to bóg zmienił Twoje życie czy Ty sam? To bóg daje Ci siłe czy Ty po prostu masz ją w sobie? na czym opiera sie Twoja wartość? na byci dzieckiem boga?

Oceń 2 2 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~poldek34 11:20:36 | 2013-06-30
Bóg jest niezwykły i tajemniczy w zbliżaniu się do człowieka. Niezykle delikatny, przebiegły w dobru, jeśli pozwolisz mu działać zaskoczy Cię, gdyż przyjdzie do Ciebie w sposób jakiego byś nie wymyślił i spodziewałbyś się. Bóg jest inny niż mógłbyś sobie wyobrazić i dlatego ciągle niezwykły, ciekawy i pociągający.. .  

Bóg się nie starzenie ale jest jak śpiąca góra, która potrafi ożyć jeśli znajdzie śmiałka któru zapragnie ją zdobywać.. .

Bóg jest cudowny gdyż prześciga się z nami w dobrym, wspaniałomyślny gdyż zawsze jest w porę ale nigdy za wcześnie i za późno.. .

Bóg jest niewzykły bo potrafi pociągać i fascynować ale nigdy nie odbiera wolności ale jej udziala coraz więcej, bo sam jest wolnością.. .

Szukać Boga, to umiłować życie a porzucić śmierć, która w ostatecznym rozrachunku staje się tym, czym dla poczwarki wyjście z kokonu do następnego stadium. Z Nim nawet śmierć jest bramą życia.. 

Oceń 3 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Bogusia 08:03:21 | 2013-06-30
Piękne świadectwo Sebastiana. Panu Bogu bardzo zależy na każdym z nas, tak, jak na Sebastianie. Sebastian dopuścił Pana Boga do siebie i pozwolił Mu działać. Niech każdy zrobi to samo i otworzy drzwi swojego serca Jezusowi.  Jezus jest Żywy :)

Oceń 4 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook