Co robić, gdy modlitwa nie daje mi kopa?

"W takich sytuacjach ludzie czują się opuszczeni przez wszystkich, również przez Pana Boga. Ale ta sytuacja może się zmienić" - mówi Jakub Nesterowicz OP.

 

Czasami możemy mieć wygórowane oczekiwania od naszej praktyki modlitwy. Chcemy żeby dała nam kopa. A może lepiej spać przed Panem Jezusem, niż silić się na mordęgę?


Z modlitwą jest jak z jazdą samochodem. Nie nauczysz się jej z książek. "Praktyka nie musi być nie wiadomo jaka, ale żeby była. Wtedy oddaję Panu Bogu to, co się dzieje" - mówi gość Szkoły Duchowości.

 

 

* * *

 

Dominikańska, ignacjańska, benedyktyńska… a może zupełnie inna? Czujesz, że nigdzie nie pasujesz ze swoją modlitwą, a chciałbyś odnaleźć własne miejsce w Kościele? Nasza Szkoła Duchowości pomoże ci odnaleźć siebie wśród tylu możliwości. Spotkaj się oko w oko z największymi mistrzami modlitwy i duchowości, których zaprezentują nasi goście w najnowszym projekcie DEON.pl.

 

Czym jest Szkoła Duchowości? Więcej dowiesz się tutaj. Kolejny odcinek już w najbliższy czwartek na DEON.pl. Poprzedni znajdziesz tutaj.

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3

Liczba głosów:

4

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook