Spowiedź - praktyczny poradnik, darmowy ebook

Spowiedź jest dla Ciebie trudnym obowiązkiem? Jest związana z traumą, osądem? Być może ktoś Cię skrzywdził? Może jest niewygodna? A może chcesz wykorzystać ją lepiej? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś "tak", mamy dla Ciebie zupełnie darmowy ebook.

 


Sakrament pojednania to zawsze kilka pytań: kiedy, jak, dlaczego? Czy potrzebny jest ksiądz, a jeśli tak, jak znaleźć odpowiedniego? Jak dobrze przygotować się do spowiedzi? Postanowiliśmy odpowiedzieć na nie w jednym ebooku, który dla czytelników DEON.pl dostępny jest zupełnie za darmo. Jedyne co trzeba zrobić, aby go pobrać, to zapisać się do naszego newslettera.


Newsletter  - jeszcze więcej DEON.pl


Od blisko sześciu lat DEON.pl przybliża świat Kościołowi, a Kościół światu. Jesteśmy obecni w mediach społecznościowych, komentujemy bieżące wydarzenia, tworzymy przestrzeń do dyskusji.


Dzięki newsletterowi, który właśnie uruchamiamy, będziemy jeszcze bliżej Was. Tam wybór najlepszych, najciekawszych artykułów z portalu, informacje o promocjach i nowościach na chrześcijańskim rynku wydawniczym, zaproszenia na wydarzenia kulturalne i eventy.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.69

Liczba głosów:

13

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook