O czym nie mówi się w sprawie in vitro?

Episkopat

Ks. Marek Dziewięcki przytacza fakty, o których nie mówi się podczas debaty publicznej w sprawie in vitro!

 

Zobacz!

 

 

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.3

Liczba głosów:

23

 

 

Komentarze użytkowników (31)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

~pcs 12:02:19 | 2014-12-07
Gdy pary, które przeszły zabiegi in vitro słyszą taką wypowiedź, i do tego wypowiedź człowieka ubranego jak ksiądz, zastanawiają się, czy inne wypowiedzi księży to też taki stek stos przeinaczeń i kłamstw?
Selektywna aborcja? Czy ten człowiek naczytał się książeczek rozdawanych na targowisku, czy kłamie z premedytacją? Przeszliśmy osiem transferów zarodków i nigdy zarodków nie było więcej niż dwa. Gdyby się udało, miałbym teraz bliźniaki, a nie córeczkę :)

Często transferuje się tylko jeden zarodek, bo tylko tyle uda się pobrać i zapłodnić komórek. Mówienie o tym, że zawsze mamy kilkanaście zarodków, to jest kolejne kłamstwo.
Zarodki nie są porzucone w ciekłym azocie, tylko czekają na swoją kolej. A może by tak w końcu pozwolić przekazać je parom, które nie mogą mieć swojego zarodka?

Czy na pewno na tej stronie powinien być umieszczony filmik, na którym facet w stroju księdza, z cynicznym uśmiechem opowiada, że zrozpaczone pary, rozpaczliwie pragnące potomstwa, powinny być zamykane w więzieniach?

Do tego pseudo-księdza mam tylko jedną uwagę. Jeżeli traktujesz moją żonę jak zwierzę, wynoś się z mojego Kościoła. W moim, nie mam dla Ciebie miejsca.

Oceń 16 15 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~listonosz 20:48:24 | 2014-11-27
Ten pajac w sukience jest specjalista od invitro ?  smieszne

Oceń 9 14 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~grażyna 09:19:10 | 2014-11-07
banalne argumenty!! czuje niesmak, że na deonie coś takiego się pojawiło

Oceń 10 20 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~al bundy 05:22:19 | 2014-11-07
Jesli komus nie pasuje in vitro , to niech nie stosuje !
nikt nikogo do tego nie zmusza !
czy to takie trudne do zrozumienia dla nawiedzonej katolickiej ciemnoty?
klepcie sobie paciorki do swojego pana bozi , a innych ktorzy w wasze bajki nie wierza , zostawcie w spokoju.....

Oceń 23 31 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Ola 19:32:42 | 2014-11-06
Z chęcią usłyszałabym, co to dokładnie znaczy, że "lekarz zabija dziecko w trakcie badania, a kobieta o tym nawet nie wie".

Oceń 13 6 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

Monika Tomalik 11:44:28 | 2014-11-06
Trzeba zacząć od tego, że dziecko nie jest produktem, które każde małżeństwo jeśli chce, to musi mieć, zaraz i natychmiast. Dziecko jest darem. Rodzice, którzy decydują się na metodę in vitro, są bardzo egoistyczni. Pozwalają, by zabito kilka (albo kilkanaście) ich dzieci, tylko po to, by mieć to jedno upragnione dziecko. Podczas tej metody wszczepia się do macicy kilka zarodków i tylko jedno dziecko przeżyje, to które jest najsilniejsze. Reszta umiera. Co więcej, nie wiadomo, czy to dziecko przeżyje, czy nie nastąpi poronienie, dlatego na wszelki wypadek (na następny zabieg) zapładnia się więcej komórek jajowych, które się zamraża. Nie wiadomo, co się z nimi stanie. Ta kobieta, czyli ich mama, nie będzie wstanie ich wszystkich urodzić, bo jeśli ich jest 30 no to wiadomo…. Rodzice poddając się tej metodzie idą „po trupach do celu”. I to dosłownie po trupach…. W czasie gdy domy dziecka są przepełnione i każde z tych dzieci czeka na kochających rodziców, dom… chwytanie się takiej metody jest co najmniej egoistyczne. A w tym samym czasie refunduję się metodę, która nazywa się leczeniem niepłodności, a z leczeniem nie ma nic wspólnego. Dlaczego? Bo jak kobieta była niepłodna tak i taką zostaje. Naprotechnologia zajmuje się leczeniem niepłodności, ale o tym w mediach cisza…. No bo chodzi o kasę…a in vitro to niezły biznes… Tylko szkoda, że nikt nie myśli o tych dzieciach, poczętych i skazanych na śmierć….

Oceń 36 15 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Mama Ewa 10:59:53 | 2014-11-06
Boże, toż to paranoja - hodować na siłę nowe istotu ludzkie - "bo ma być moje" - a świat pełen jest dzieci czekających na "swoją" mamę...
http://trendinghot.net/this-short-film-about-a-boy-will-touch-your-heart-i-promise/

Oceń 22 9 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook