"Eurowizja" nie chce krzyża w polskim teledysku. Ocenzurowano wideoklip Tulii

Celowo usunięto krzyż z teledysku zespołu Tulia, który będzie reprezentował Polskę na najbliższej "Eurowizji". Agentka zespołu tłumaczy, co było tego przyczyną. Co o tym sądzicie?

 

Na początku tygodnia w sieci pojawiła się informacja o powstaniu dwóch wersji teledysku piosenki "Pali się" zespołu Tulia, który będzie reprezentował Polskę na konkursie "Eurowizja". W angielskiej wersji wideoklipu krótkie ujęcie z kobietami idącymi na tle stojącego krzyża zostało zastąpione innymi przebitkami.


Informację zamieścił na swojej stronie "Gość Niedzielny". W środę rano portal opublikował kolejną informację, tym razem z wypowiedzią agentki zespołu, jakiej udzieliła serwisowi "plejada.pl". Wynika z niej, że usunięcie krzyża z teledysku "Pali się" było celowe i narzucone przez regulamin "Eurowizji".


"Regulamin Eurowizji zabrania promowania jakichkolwiek instytucji i symboli religijnych, a tym jest krzyż - powiedziała management zespołu. - Wszelkie zażalenia kierowałabym do organizatorów. Tulia oraz wydawca, wypełniają przepisy regulaminu, który trafia do nas od organizatorów" - dodała agentka, cytowana przez "GN". 


Poniżej prezentujemy dwie wersje teledysku - polską, z krzyżem:…i ocenzurowaną - angielską:


 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1.09

Liczba głosów:

47

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook