Pan Bóg dał mu dar, a on skradł serca Polaków w "Mam Talent". Dziś możesz mu pomóc

François Martineau zauroczył jury i widownię "Mam Talent". Dziś półfinał, a on może przejść dalej - dzięki waszym głosom.

 

"Pan Bóg dał mi dar głosu i aktorstwa. Jestem przekonany, że jest to Jego łaska" - mówi w wywiadzie z Dorotą Szumotalską opublikowanym przez Aleteię. Na co dzień zachwyca słuchaczy na krakowskim Rynku, ale dziś może przejść do finału najpopularniejszego talent-show w Polsce.

 

Zresztą nie trafiłby tu, gdyby nie misje w Afryce, na które udał się z katolicką wspólnotą Domy Serca.

 

"Po powrocie z misji stwierdziłem, że chciałbym wybrać jakikolwiek kraj, jakikolwiek język, nauczyć się go i zostać tłumaczem. Otworzyłem mapę, wziąłem widelec i wybór padł na Polskę" - wspomina.

 

 

François gra na gitarze i śpiewa francuskie piosenki. Podkreśla, że gdy śpiewa, to stara się oddać to, co czuje. Nie lubi być w centrum uwagi, choć kiedyś pewien chłopak oświadczył się do jego piosenki.

 

"Dzielę się tym, co mam. Chcę, aby moi słuchacze doświadczali łaski radości i emocji" - mówi w rozmowie. My możemy też mu coś dać, a dokładniej nasze głosy dzisiejszego wieczoru.

 

(fot. facebook.com/François-Martineau)

 

"W sobotę 24 listopada będę występował w pół-finale programu Mam Talent... Zapraszam wszystkich do oglądania, a jeśli się wam spodoba, do głosowania SMSem i do zachęcenia waszych znajomych do polubienia mojej strony !!" - pisze na stronie założonego przez niego wydarzenia na Facebooku.

 

"Mam Talent" już o 20:00. Zachęcamy do głosowania na François!

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

3

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook