Ten utwór to osobista modlitwa ubrana w dźwięki. Poznaj niezwykłą wrażliwość trzech sióstr [PREMIERA]

Niesamowicie kojące dźwięki. Ta piosenka sprawia, że wydarza się w twoim sercu coś pięknego.

 

Utwór "Hear Me Lord" to osobista modlitwa ubrana w dźwięki. Trzy niezwykłe siostry przez swoją muzykę chcą inspirować innych do ufności w Boży plan i wiary w to, że z Nim niemożliwe staje się możliwe.

 

 

SisTree to zespół, który tworzą trzy rodzone siostry - Joanna, Martyna i Karina Srockie. Łączą je nie tylko więzy krwi ale też ogromna pasja do muzyki. Różnorodność a zarazem spójność jaka cechuje ich głosy daje unikalne brzmienie tria wokalnego.


Wychowały się w malowniczych Bieszczadach, gdzie miłość do śpiewania i obcowania z dźwiękami krzewili w nich rodzice. Muzyka chrześcijańska towarzyszy dziewczynom od zawsze. Swoją drogę rozpoczęły śpiewając we wspólnocie w rodzinnej miejscowości - Baligród. Wiele lat wspierały wokalnie: Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej, Zespół Wokalny SOUL oraz koncerty uwielbieniowe Jednego Serca Jednego Ducha w Rzeszowie.W 2016 roku podczas Światowych Dni Młodzieży na krakowskich błoniach, zaśpiewały dla Papieża Franciszka w towarzystwie chóru i orkiestry Adama Sztaby. Wykonały utwór "Jesus Christ You Are My Life" na koncercie "Bóg Liczy na Ciebie" w Tauron Arenie w Krakowie.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.2

Liczba głosów:

5

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?