Premiera tylko u nas! "Okręgi" zespołu Fisheclectic [WIDEO]

Dziś jako pierwsi pokazujemy Wam najnowszy singiel Fisheclectic. Zespół tworzy małżeństwo utalentowanych muzyków - Joanna i Łukasz Kupczyńscy. Ich wzajemną miłość i oddanie Bogu słychać w każdym utworze. Coś pięknego!


 

Piosenki autorstwa Joanny i Łukasza zanotowały dotychczas pięć milionów odtworzeń w serwisie YouTube, a kolejne tylko powiększają tę liczbę. "Okręgi" to czwarty singiel zapowiadający płytę Fisheclectic. Poprzednie teledyski to: filmowy "Eli" [ZOBACZ] oraz dwa obrazy nakręcone w Ziemi Świętej - "Jak Ogień w Nocy" [ZOBACZ] i "Podróżnik" [ZOBACZ].


Zespół przygotował 13 utworów, w których przenosi słuchaczy na dynamiczne dźwiękowe przestrzenie. Wielowarstwowe kompozycje razem z wyrazistymi wokalami sprawiają, że za każdym przesłuchaniem odkrywamy nowe detale.


Dzięki współpracy z profesjonalnym dystrybutorem, "Jeszcze nie znikaj" będzie pierwszą płytą Fisheclectic dostępną w sieciach sprzedaży (w tym Empik). Chcecie usłyszeć takie dźwięki na żywo? W najbliższych tygodniach zespół zagra w Szczecinie, Gorzowie Wlkp., Tychach, Wrocławiu i na Slot Art Festival w Lubiążu.


Fisheclectic na Facebook [LINK]

Zamów album online [LINK]

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

3.67

Liczba głosów:

6

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook