Stworzenie tego teledysku poprzedziła głęboka modlitwa [WIDEO]

"Jezus jest życiem". To jedno zdanie ma moc odmienić serce każdego człowieka. Zobacz, co zainspirowało artystów i twórców chrześcijańskiej muzyki do stworzenia genialnego, ewangelizacyjnego teledysku.

 


Gośćmi Salve TV byli wokalistka Marta Ławska i Piotr Chomicki, producent "Jesus is Life", którzy w rozmowie z Ewą Pietrzak opowiedzieli o tym, jak występ w X-Factor przygotował do uwielbienia Boga i skąd wziąć pieniądze na projekty ewangelizacyjne.


- Pomysł powstał z natchnienia Bożego cztery lata temu. Przemodliliśmy ten projekt i w tym roku zdecydowaliśmy się go w pełni zrealizować - powiedział Piotr Chomicki
- Przez kilka miesięcy modliłem się i szukałem odpowiedniej wokalistki - dodał.

 

>>>Zobacz cały teledysk


- Cieszymy się, że mogliśmy poruszyć tę stronę, żeby to było radosne, dość już tej aury jesiennej, smutku. To jest od nas propozycja, żeby to było coś, co pokaże, że Jezus jest Życiem - wyjaśniła Marta Ławska.


- Dziękujemy Panu Bogu za tę łaskę. Wkrótce będziemy promować to w 40 krajach na świecie. Chcemy zaśpiewać światu, że Jezus jest życiem - podkreślił Chomicki.


Jak zaznaczyli goście Tematu Dnia, "Pan Jezus jest na pierwszym miejscu w naszym życiu".


- Zawsze byłam wierzącą osobą. Nigdy nie było tak, żebym jakoś bardzo zbłądziła, chociaż jak miałam 16 lat to stwierdziłam, że Kościół to nie do końca jest to. Moje odejście było krótkie, Pan Bóg bardzo szybko się o mnie upomniał. Od tej pory pracuję nad tym, żeby nawracać się codziennie. Wierzę, że miłość to decyzja - powiedziała Marta Ławska.


- Dla mnie ta uroda katoliczek, to piękno, które ma z niej wychodzić to przede wszystkim relacja z Jezusem. Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny - zawalczyłam o siebie i staram się dobrze wyglądać też dla Pana Jezusa i żeby dobrze Go reprezentować, ale wszystko w granicach rozsądku. Relacja z Jezusem jest najważniejsza - dodała.


- Wszystko przygotowywało mnie do tego, żeby wystąpić w "Jesus is Life" - podkreśliła, odnosząc się do swojego występu w X Factor.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

3

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook