Zobacz nowy teledysk do piosenki "Biada" niemaGotu

"Biada" to piękne przypomnienie słów Pisma i ostrzeżenie dla nas, wierzących, że nie wystarczy nam mówić tylko "Panie".

 

 

Teledysk otwiera i zamyka klamra - kobieta stojąca na torach, metaforze drogi. Cały utwór dąży do jednego, szczytowego momentu i widać to także na teledysku: moment w którym pojawiają się słowa "Chwała tym, co jak On są miłosierni. Chwała im, bo przez to Bogu wierni".

 

Wskazuje to na jedną ważną intuicję - dopóki wyznajemy jedynie wiarę to nasza relacja z Bogiem zamyka się i nie idzie do przodu. Zespół niemaGotu zdaje się śpiewać: potrzebujesz miłosierdzia? Na pewno jest ktoś obok, kto potrzebuje bardziej - okaż mu je! Nie pożałujesz!

 

***

 

Utwór "Biada" został nagrany w ramach projektu "Nieśmiertelni", wyjątkowego przedsięwzięcia podjętego przez "Młodych Światu" wspólnie z muzykiem Darkiem Malejonkiem oraz innymi polskimi artystami. Całkowity dochód ze sprzedaży płyty jest przeznaczony na wsparcie dzieci i młodzieży z Syrii, które w wyniku wojny utraciły wszystko.

 

Kupując płytę "Nieśmiertelni", pomagasz  odbudować życie

Salezjański Wolontariat Misyjny w Krakowie wydał płytę "Nieśmiertelni", która jest poświęcona prześladowanym chrześcijanom. Całkowity dochód z jej sprzedaży jest przeznaczony na wsparcie dzieci i młodzieży w Aleppo oraz ich rodzin.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej

 

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

2

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?