To prawdziwa muzyczna petarda i sposób na chwalenie Boga [MUZYKA]

Posłuchaj fenomenalnego wykonania jednego z najsłynniejszych utworów świata w energetycznym, gospelowym klimacie. Od razu nabierzesz chęci, by uwielbiać Pana.

 


Jeśli podoba ci się taki sposób wychwalania Boga, mamy dla ciebie świetną propozycję:


Przy klasztorze Ojców Paulinów w Krakowie już niebawem rozlegną się dźwięki Gospel na Skałce. Wydarzenie po raz trzeci zjednoczy miejscowe chóry gospel i stanie się muzyczną ucztą dla publiczności.


Niedzielne popołudnie - 28 maja - wypełni radosny śpiew dziesięciu zespołów zebranych na jednej scenie. Koncert ten to efekt trzech dni wspólnej pracy chórzystów i dyrygentów. Warsztaty poprowadzą charyzmatyczni liderzy - Gerald T. Smith i Aleksandra Slawik, którzy zainspirują chórzystów nie tylko swoim kunsztem, ale i pasją tworzenia dla Boga. Koncert Gospel na Skałce wywodzi się z Gospel City (cyklicznej imprezy łączącej krakowskie chóry gospel), a dzięki gościnności ojców paulinów nabiera nowego znaczenia i symboliki.


Wspólny koncert to czas celebracji obietnicy Słowa, które jest oparte na skale. Każdy z występujących chórów (Kraków Gospel Choir, DeocentriCity, Chór Grodzka Gospel, Joyful Voice, Saltrom Gospel Choir, Chór GospelSenior, Mistral Gospel Choir, Gospel Voice Choir, Soul’n’Voices, Młodzieżowy Chór Gospel) ma wieloletnią tradycję, a to jedyna okazja, by usłyszeć je wszystkie razem.


Koncert odbędzie się 28 maja 2017 o godzinie 15.00 na Ołtarzu Trzech Tysiącleci klasztoru OO. Paulinów, przy ulicy Skałecznej 15 w Krakowie. Wstęp wolny.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.33

Liczba głosów:

3

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook