Jest dowodem, że depresja to nie koniec świata [WIDEO]

Młoda dziewczyna wyznała przed jury i publicznością amerykańskiej edycji programu Mam Talent!, że cierpi na depresję i zaburzenia lękowe. Jej niesamowity występ może być świetną lekcją dla wszystkich, którzy zmagają się z podobnymi problemami.


Wiele osób uważa, że popularne programy talent show są wyreżyserowane, a związane z nimi "emocje" - udawane. Oglądając ten film, trudno jednak ukryć wzruszenie i podziw dla tej młodej dziewczyny.

 

Czy jej odwaga nie może być świetną inspiracją dla tysięcy osób cierpiących na depresję?
 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.69

Liczba głosów:

13

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

Anuszka A 14:51:21 | 2016-01-12
Nigdy nie zapominajmy o wparciu i pomocy. Nie obawiajmy się prosić o pomoc. Na początku dobrze jest się dowiedzieć o chorobie jak najwięcej. Co to za choroba? Z czym jest związana? Jak przebiega leczenie i jakie są jej konsekwencje ? , itp. Przeprowadzajmy wiele rozmów z lekarzami. Szukamy pomocy. Warto podjąć konsultacje z psychologiem. Chorujący i opiekun powinni wspólnie uczestniczyć w miarę możliwości w spotkaniach terapeutycznych. Istnieje również wiele grup wsparcia, które dodają otuchy. Pozwoli to wyciszyć emocje i spojrzeć na świat z innej perspektywy. Rozmawiajmy z bliskimi. Nie ukrywajmy emocji i obaw. Warto wspólnie z rodziną zastanowić się jakie typu wsparcia będziecie potrzebować. Każda forma wparcia jest jak najbardziej wskazana. Walczcie o siebie! Psychology of Life http://www.psychologiazycia.com

Oceń 7 1 odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook