Tego nie można nigdzie kupić [WIDEO]

Człowiekowi trudno jest uwierzyć, że można dostać za darmo coś naprawdę wartościowego. Przyzwyczajeni do ciągłego zabiegania o względy innych zapominamy, że największy skarb jest w zasięgu ręki. Za darmo. Bez blefów i haczyków. Wystarczy tylko po niego sięgnąć.

 

Wiele osób uważa, że na przychylność Boga trzeba sobie zasłużyć; że to, co On daje, zależy od naszych dobrych uczynków, starania się i skrupulatnego przestrzegania Jego nakazów. Często nie zdajemy sobie sprawy, że taki sposób myślenia oddziela nas od Boga i nie pozwala przyjąć daru Jego bezwarunkowej Miłości.


Boża Miłość jest całkowicie darmowa. Próbując na nią "zapracować" nie jesteśmy w stanie jej przyjąć. Dopóki nie zdamy sobie sprawy, że logika działania Boga różni się od ludzkiej, wciąż będziemy tracić energię na niepotrzebną walkę.


Bóg jest Miłością. Bóg daje swoją Miłość za darmo. Niech ta piosenka pomoże ci otworzyć się na Boga, który jest Miłością. Stań przed Nim i przyjmij to, co On już od dawna chce ci dać. Za darmo. Bez blefów i haczyków.


On już kiedyś cię odkupił. Nic i nikt już tego nie zmieni.

 

Film jest dostępny z polskimi napisami.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.85

Liczba głosów:

20

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?