Strony, na których za darmo (i legalnie) obejrzysz film

Kadr z filmu "Do widzenia, do jutra" (fot. YouTube)

Czy oglądanie filmów przez Internet za darmo jest legalne? Często nawet strony, na których do obejrzenia filmu konieczne jest wniesienie drobnej opłaty, opierają się na niedoskonałości prawa, a w istocie na oszustwie. Są jednak miejsca, gdzie film obejrzysz zupełnie legalnie i jednocześnie kompletnie za darmo!

 

Wybraliśmy dwa najciekawsze miejsca w Internecie, gdzie zupełnie za darmo i zarazem zupełnie legalnie obejrzysz dobry film.

 

1. Kanał studia filmowego "KADR"

 

Szczególnie polecamy kanał na YouTube należący do studia filmowego "KADR". Dlaczego? Znajdziesz tam najwybitniejsze dzieła polskiej kinematografii. Większość z nich została poddana cyfrowej obróbce, dzięki czemu na nowo możemy odkryć piękno kadrów, doskonałą grę aktorską, a także w końcu w pełni usłyszeć niezapomniane dialogi. Na kanale znajdziecie takie arcydzieła jak "Eroica", "Matka Joanna od Aniołów" czy zaliczany do grona najlepszych filmów w historii światowej kinematografii "Rękopis znaleziony w Saragossie". Miejsce to polecać można również zagranicznym znajomym - wszystkie filmy mają angielskie napisy do wyboru.

 

2. Kanał "SALA KINOWA"

 

Na kanale odnaleźć można ponad 170 filmów z kilkunastu krajów świata, m.in. USA, Czech, Niemiec, Hiszpanii, Polski... Wiele z nich to filmy znane i lubiane, jest jednak także sporo do odkrycia - często pojawiają się propozycje kina niszowego i niezależnego. Co tydzień nowe premiery, a wszystko zupełnie za darmo i zupełnie legalnie. Obsługująca stronę firma korzysta z systemu Content ID, który zapewnia pełną ochronę praw autorskich i umożliwia całościowe zarządzanie treściami na YouTube.

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

4.57

Liczba głosów:

23

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook