Rosyjska prasa: Tam jest co zobaczyć

Dziennik "Moskowskij Komsomolec" radzi w sobotę kibicom piłkarskiej reprezentacji Rosji, aby udając się samochodami do Wrocławia na jej mecz z Czechami, byli przygotowani na stanie w korkach, gdyż trasa do tego miasta nie będzie gotowa na Euro 2012.

 

Ta wielkonakładowa gazeta, której wysłannik Jurij Butniew niedawno spędził kilka dni we Wrocławiu, sugeruje też rosyjskim fanom, by po spotkaniu nie wyjeżdżali od razu z tego miasta.

 

- Tam jest co zobaczyć, poczynając od Placu Ratuszowego, który jest centrum życia nocnego, a na Ostrowie Tumskim kończąc - podkreśla "Moskowskij Komsomolec", dodając, że właśnie niedaleko od tego drugiego miejsca, w hotelu Park Plaza, zatrzymają się podopieczni Dicka Advocaata.

 

- Nie jest to najbardziej luksusowy hotel we Wrocławiu. Twarde cztery gwiazdki. Jednak jedyny hotel klasy premium w tym mieście czujnie zajęli Czesi, którzy rozegrają tam wszystkie swoje trzy mecze w fazie grupowej turnieju - przekazuje dziennik.

 

"Moskowskij Komsomolec" informuje, że w liczącym 1000 lat Wrocławiu funkcjonuje prawie 50 hoteli i osiem kampingów. - Wszelako wolnych miejsc pozostało niewiele. A ceny w okresie Euro 2012 mogą podskoczyć nawet o 250 proc. - podaje.

 

- I jeszcze jedna nowina dla fanów, którzy na wyjazdach lubią porządnie odpocząć. Trzy miesiące temu we Wrocławiu zamknięto ostatnią izbę wytrzeźwień! Ci, którzy przesadzą z miejscowym piwem i dość mocną żubrówką, mogą się nie martwić o konsekwencje. W najlepszym wypadku policja dostarczy ich do miejsca tymczasowego pobytu, a w najgorszym noc spędzą tam, gdzie dosięgnie ich nagłe zmęczenie - pisze rosyjska gazeta. 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

1

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?