Film na weekend: "Vaiana. Skarb Oceanu", czyli o poszukiwaniu powołania

"Vaiana - skarb oceanu" to niezwykle zabawna i świetnie zrealizowana bajka. Jak to już z bajkami bywa, niosą one w sobie  głębokie przesłanie. Jakie można znaleźć w jednej z najnowszych produkcji Disneya? Sprawdźcie sami.

 

Tytuł: Vaiana. Skarb Oceanu / Moana
Reżyseria: Ron Clements, John Musker, Wojciech Paszkowski (reżyser dubbingu)
Scenariusz: Jared Bush
Muzyka: Lin-Manuel Miranda
Gatunek: Animowany, Przygodowy
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2016
Główne role: Auli'i Cravalho, Dwayne Johnson, Rachel House, Temuera Morrison


O tym, dlaczego warto obejrzeć "Vaianę. Skarb Oceanu", opowiada ks. Grzegorz Ogorzałek, autor filmowego vloga "W koloratce":

 


Przeczytaj opis dystrybutora: Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat - nikt nie wie dlaczego…


Walt Disney Animation Studios prezentuje film "Vaiana: Skarb oceanu". Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.


Zobacz zwiastun:

 

 

***

 

Nie popieramy piractwa! Skorzystaj z wypożyczalni DVD lub odwiedź portal, który umożliwia odpłatne oglądanie filmów: Google PlayiTunes lub Netflix.

 

Ks. Grzegorz Ogorzałek - ojciec duchowny w Metropolitalnym Semianrium Duchownym w Lublinie. Prowadzi filmowy vlog "W koloratce"

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

3

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook