Film, który ratuje życie

 

 

Już wkrótce na ekrany polskich kin wejdzie wyjątkowy film, który może zmienić życie osób chorujących na białaczkę.

 

Gdy w żyłach płynie młodość, świat może być widzany jedynie w dwóch kolorach: białym i czerwonym.... Szaleństwo przeplata się z brawurą, głupota z nieokiełznanym pragnieniem kochania i bycia kochanym - miłością piękną, wyjątkową, po prostu prawdziwą.

Leo to zbuntowany nastolatek, który żyje wyłącznie sportem i muzyką do czasu, gdy na jego drodze staje szkolna piękność. Ona musi się zmierzyć z wizją śmierci. Trudna sytuacja wywraca ich życie do góry nogami i powoduje, że młodzieńcze zakochanie ustępuje miejsca dojrzałej i pełnej poświęcenia miłości.

"Biała jak mleko, czerwona jak krew" w reżyserii Giacomo Campiottiego to romantyczny komedio-dramat powstały na podstawie bestsellera Aleksandro D’Avenia, który na długie tygodnie zagościł w złotej dziesiątce najlepszych filmów we Włoszech. Teraz proponowany jest widzom w Polsce.

Kto zrozumie zakochanego chłopaka? Kto pocieszy cierpiącą dziewczynę? Ona i on spotykają się w jednej szkole. Miłość spada jak grom z jasnego nieba. Jednak uczucie wystawione jest na poważną próbę. Życie jest jak ring - nie uciekaj przed walką!

 

Obraz niezwykle wyraźnie pokazuje świat nastolatków, ich wybory, silne emocje, które targają młodym człowiekiem w obliczu niespotykanych dotąd decyzji.

Patroni medialni: Miłujcie się! Przeznaczeni.pl, Bosko.pl, dlaStudenta.pl, Soli Deo, lomzynskie24.pl, Radio Warszawa, Radio Em, Radio Via, Radio Emaus, Radio I, Radio Nadzieja, Radio Zamość, TV Republika

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

4

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook