Pojedź do Watykanu, zagraj w ping-ponga i poznaj papieża

(fot. Polifoto / Shutterstock.com)

Producent sprzętu do gry w ping-ponga stworzył niezwykłą ofertę turystyczną. Ta wyjątkowa podróż do Rzymu zakłada udział w turnieju ping-ponga, specjalne wycieczki po Watykanie... i prywatną audiencję u papieża Franciszka. To nie żart!

 

Producent sprzętu "Killerspin" oraz biuro podróży "If Only" ogłosiły, że za 25 tysięcy dolarów można wziąć udział w Światowym Turnieju Ping-pongowym "World UnPlugNPlay Day" organizowanym w Watykanie. Całe wydarzenie ma trwać 6 dni i jest współorganizowane z Federacją Tenisa Stołowego we Włoszech. 

 

Podczas turnieju zorganizowane zostanie prywatne spotkanie uczestników wydarzenia z papieżem, który potem wygłosi publiczne przemówienie do zgromadzonych. Oprócz tego uczestnicy będą mieli możliwość zwiedzenia Watykanu z prywatnymi przewodnikami.

 

Wydarzenie odbywa się w Watykanie, ponieważ stoi za nim zamysł charytatywny. Jak podkreśla szef "Killerspin" - Robert Blackwell - zebrane podczas turnieju środki zostaną przekazane fundacji Best Buddies, która pomaga osobom niepełnosprawnym w znalezieniu pracy. Rozgrywkom sportowym towarzyszyć będą dyskusję na temat tego, jak oderwać ludzi od ekranów komputerów i promować aktywność w "realu", z rodziną i przyjaciółmi.

 

W sierpniu modlitewną intencją papieża Franciszka było to, "by sport był okazją do braterskiego spotkania między narodami i przyczyniał się do sprawy pokoju na świecie".

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

5

Liczba głosów:

2

 

 

Komentarze użytkowników (0)

Sortuj według najnowszych

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?