Takiego zachowania kapłana przy ołtarzu nikt się nie spodziewał [WIDEO]

Zobacz niezwykłe zachowanie kapłana, który podczas Mszy Świętej dał się ponieść spontanicznej radości.

 

Są na świcie miejsca, w których taniec to najlepsza forma ekspresji. Towarzyszy on ludziom podczas wielu wydarzeń i uroczystości. Eucharystia nie jest wyjątkiem.

 

 

Opublikowany przez Stanislaw Wilczek na 4 kwietnia 2016

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

1.61

Liczba głosów:

46

 

 

Komentarze użytkowników (47)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

rafaeld 15:57:34 | 2016-10-07
"Przypomina też wielokrotne napomnienia obecnego Papieża, który zaleca kapłanom, by nie byli aktorami. „Często odnoszę wrażenie, że kult katolicki z adoracji Boga stał się jakimiś występami kapłana i wiernych” – mówi kard. Sarah. "
http://m.niedziela.pl/artykul/25001//Kard-Sarah-bedzie-reforma-reformy-ludzie

Oceń 18 6 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

krzysztof.02 12:46:02 | 2016-04-14
Utalentowany w kiecce klecha , super.

Oceń 6 22 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

papala65 11:36:37 | 2016-04-13
Każdy ma prawo do swoich poglądów tak samo jak do uczuć. Ja czytając niektóre komentarze czuje wkurzenie i smutek. Pan sam prosił abyśmy wielbili go tańcem i muzyką. Byłam "katoliczką" jako dziecko i jest to dla mnie chore żeby stać jak słup, odbębnić co trzeba, szybka spowiedź, eucharystia, a w głowie już co by tu na obiad ugotować. Wielbić Pana, cieszyć się z powodu miłości, którą nas obdarował... Miłować go, dziękować mu i radować się z tego jak cudowny jest... Pozdrawiam wszystkim tych smutasków i ludzi, którzy radują się w Ojcu. :)

Oceń 36 76 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

noa 21:32:08 | 2016-04-12
Boze jak dobrze ze sa tacy kaplani ktorzy sa pelni radosci ,ogladalam kikakrotnie i jeszcze powroce :) bo serce samo skacze do Boga :).Czytajac niektore wypowiedzi nasuwa mi sie ewangelia gdzie faryzeusz naszych czasow mowi -Boze dzieki Ci ze nie jestem jak ten tutaj ksiadz, ja zachowuje powage nie tancze i nie obrazam Cie radoscia..... .Uwielbiajmy Boga za Jego Milosc :) Czyz we mszy sw nie ma miejsca na uwielbienie ?

Oceń 29 62 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

dentystawafryce 21:11:52 | 2016-04-12
Msza Św. jest powrotem Jezusa na ziemię, pzristczeniem, darem dla Nas. Radujmy się !

Oceń 15 23 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

achtendemon 19:47:02 | 2016-04-12
Deonie, dokąd kroczysz i z kim? Jak możecie uważać się za katolicki portal, promując jednocześnie zachowania obrażające naszego Boga? Przypomnijcie sobie, Msza święta jest upamiętnieniem Ofiary, jaką na krzyżu złożył za nas Jezus Chrystus.

Oceń 70 27 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

lukasz0011235 17:38:36 | 2016-04-12
Smutne, pragnę przypomnieć iż Msza Święto to powtórna (bezkrwawa) Ofiara Pana Naszego Jezusa Chrystusa, a ponieważ wyszstko sie dzieje przy ołtarzu to tenże jest także Krzyżem Chrystusowym. A wątpię by komuś się podobało że ktoś inny (szczególnie kapłan) tańczy przed de facto ukrzyżowanym i cierpiącym Bogiem. 

Oceń 61 21 odpowiedz

Zgłoś do moderacji

oulanka 16:55:11 | 2016-04-12
a ja własnie synka prowadzę na spotkania wspólnoty gdzie modlimy się radosnymi i pięknymi piosenkami, gdzie można podniesc ręce i tańczyc jesli ktoś ma taka potrzebę. robie to własnie z braku radosci w kosciele, zeby sie nie kojarzył tylko z zawodzeniem, napominaniem i potępieniem. taka postawa to nie z szacunku do euhcarystii ale z niezrozumienia jak wielkim darem jest Jezus i co wnosi do naszego życia! nie smutek i lament tylko radosci, spełnienie i zwyciezstwo nad śmiercią. kazdy kto sobie to uświadomi i podąża za Jezusem chce juz tylko wielbic Pana w radosci!

Oceń 27 48 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

~Filomena 13:34:37 | 2016-04-12
Tu jest oryginał: https://www.youtube.com/watch?v=gRRXuENfGe8&nohtml5=False

wyobrażacie sobie by wobec tak radosnej muzyki ksiądz stał jak słup soli? Zresztą pozostali też tańczą. To normalne, że w Mszy Świętej uczestniczy muzyka, zależnie od okoliczności poważna lub radosna.... to radość nie popisy, ale odruchowo zakładamy inaczej, nie dajemy temu wiary. Być może głosy byłyby o wiele bardziej pozytywne gdyby ksiądz tańczył pokracznie, wtedy byłoby to nazwane szczerym, mimowolnym uwielbieniem.
Piszę "my" bo należę do Kościoła Katolickiego a z tego co widzę, większość głosów jest nieprzychylna, ale nie indentyfikuję się z tą zgorzkniałą i pełną pogardy postawą niektórych tutaj. Jak to w ogóle możliwe, że to właśnie sobą roprezentujemy? Smutny widok. Koniec końców jad jest w was, a on się raduje, tam u siebie, w swojej kulturze. Bóg jest jeden i wszystkim nam chodzi o Niego, tego samego!

Oceń 18 50 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Zgłoś do moderacji

hello 11:12:05 | 2016-04-12
kocham tego księdza! <3 <3 <3 mieć takiego w parafii - MARZENIE!  :D Msza musi być radosna - bo jest dziękczynieniem, chwaleniem Boga ,całym sobą!  (tak wlasnie wygląda msza afrykańska: taniec, śpiew, bębny!) A smuty są zaprzeczeniem chrześcijaństwa. ;P

Oceń 26 54 Pokaż odpowiedzi odpowiedz

Pokaż więcej komentarzy

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook