Jego umiejętności zawstydzą niejednego dorosłego [WIDEO]

Zobacz, jak na ściance wspinaczkowej radzi sobie 19-miesięczny maluch. Jego umiejętności mogą zawstydzić niejednego, dorosłego wspinacza.

 

Wspinaczka to sport, który zdobywa coraz więcej zwolenników. Nie tylko rozwija różne partie mięśni, ale pomaga przekraczać własne słabości i niesamowicie odpręża. Niestety, każdy kto zaczyna swoją przygodę ze "ścianką" wie, że początki nie są proste. Ale nie dla tego malucha.

 

 

Wspomóż Nas

Twoja ocena:

Średnia ocen:

0

Liczba głosów:

0

 

 

Komentarze użytkowników (1)

Sortuj według najnowszych

Zgłoś do moderacji

TajemniczaJejmosc 23:06:37 | 2015-11-08
https://www.deon.pl/po-godzinach/michalki/art,352,takiej-wypowiedzi-tadeusza-sznuka-sie-nie-spodzi...

Ponieważ uniemożliwiliście wypowiedź pod cytowanym przeze mnie linkiem, komentuję tutaj: niemal nie wierzę, że deon takie coś robi, jest to coś nienormalnego. Samo blokowanie komentarzy.
Dodatkowo: zbyt często oglądałam program 1 z 10, by uwierzyć w taką wypowiedź pana Tadeusza Sznuka. To jest człowiek o tak wysokiej kulturze osobistej, że jedynym powodem, dla którego tak ta wypowiedź została przedstawiona jest fakt, że jest ucięta po kilku pierwszych słowach. 

Co, baliście się, że zawsze wierni przestaną być wierni? Przestańcie się bać. Jedyne co zagraża wierze, to nóż przyłożony do gardła. A w przypadku wiary głębokiej nawet to nie powstrzyma.

Oceń odpowiedz

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook