Emeryt porwał do śpiewu cały wagon podróżnych

TVPinfo
TVP Info
Czwartek, 5 czerwca 2014, godz. 19:16
Kilkudziesięciu Londyńczyków, którzy podróżowali w miniony piątkowy wieczór pociągiem, zapamięta go na długo. W pewnej chwili głuchą ciszę panującą w wagonie przerwał około 60-letni mężczyzna. Zaczął śpiewać Kumala Vista - popularną, obozową przyśpiewkę. Chwilę później przyłączyli się do niego wszyscy pasażerowie.
więcej

25 lat wolności - mamy z czego być dumni

Youtube.pl
Środa, 4 czerwca 2014, godz. 13:00
Kampania telewizyjna promująca Polskę za granicą rozpoczęła się 3 czerwca pod hasłem "Polska. Spring into new". Jak Wam się podoba?
więcej

Dzieciństwo jak z bajki... w Polsce

boredpanda.com / Sebastian Łuczywo / slo
Środa, 4 czerwca 2014, godz. 11:19
Stodoły, stare miski, stoły, krzesła, zwierzęta, dzieci, miłość. Świat w którym żyje Sebastian - niesamowity, nieco surrealistyczny, pokazany z przymrużeniem oka. Jak widać - dobry klimat, piękne światło potrafią stworzyć doskonałą historię!
więcej

Gwiazdor Hollywood okazał się płomiennym kaznodzieją

youtube.com / chnnews.pl / pz
Poniedziałek, 2 czerwca 2014, godz. 11:34
Znany amerykański aktor, scenarzysta, reżyser i producent filmowy Denzel Washington udzielił kilka rad młodym studentom uczącym się fachu. Zobacz, co im powiedział o marzeniach, Bogu, modlitwie i osiąganiu celów.
więcej

Najbardziej wartościowy gracz NBA zaskoczył wszystkich

youtube.pl / pz
Piątek, 30 maja 2014, godz. 16:00
Tytuł MVP (najbardziej wartościowy gracz) sezonu zasadniczego ligi NBA, który w dwóch poprzednich sezonach zdobywał LeBron James, trafił w tym roku w naprawdę dobre ręce. Zobaczcie, co zrobił Kevin Durant, odbierając tę prestiżową nagrodę.
więcej

Zobacz top-modelkę, która została... zakonnicą

wp.pl / telegrafo.com.ec / farodevigo.es / larepublica.pe / pz
Środa, 28 maja 2014, godz. 15:01
Olalla Oliveros była bardzo znaną hiszpańską modelką i aktorką. Występowała w reklamach telewizyjnych i grała w popularnych serialach. W wieku 36 lat była u szczytu swojej kariery i wtedy postanowiła zupełnie zmienić życie. Poczuła powołanie i została zakonnicą.
więcej

Zobacz wzruszające podziękowania dla mam

youtube.pl / pz
Poniedziałek, 26 maja 2014, godz. 11:49
"Dzięki mamo za to, że starałaś się, żebym nie poszedł do więzienia i za to, że troszczyłaś się o mnie kiedy... siedziałem w więzieniu". Te podziękowania spodobały się nam najbardziej. A które są najpiękniejsze według Ciebie?
więcej

Polacy przejechali rowerami Himalaje

Mateusz Pietrzyk
Wtorek, 13 maja 2014, godz. 18:53
Po Himalajach można podróżować rowerami. Po raz kolejny udowodnili to Polacy z grupy rowerowej United Cyclists, którzy w kwietniu okrążyli masyw Annapurny, pokonując sławny szlak Annapurna Circuit. Eskapada dotarła m.in. na przełęcz Thorong La, czyli najwyżej (5 416 m n.p.m.) położony punkt tej trasy.
więcej

Siostra Cristina zaśpiewała razem z Kylie Minogue

Piotr Żyłka / DEON.pl / youtube.com
Czwartek, 8 maja 2014, godz. 16:17
Po przejściu do kolejnej rundy w programie Voice of Italy, siostra Cristina wzięła udział w specjalnym występie, w którym zaśpiewała z gwiazdą muzyki pop Kylie Minogue.
więcej

Zobacz zaskakujący występ siostry Cristiny

Piotr Żyłka / DEON.pl / youtube.com
Czwartek, 8 maja 2014, godz. 11:37
Na scenie siostra Cristina w otoczeniu osób wyglądających, jak mnisi w habitach ze złożonymi rękami. Spokojna muzyka, w tle organowe dźwięki. Nagle atmosfera się zmienia i... Zresztą zobaczcie sami jej najnowszy występ. Część z Was pewnie będzie zbulwersowana.
więcej

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook