Najbardziej kreatywny teledysk świata?

Youtube / Wikipedia / mm
Poniedziałek, 23 czerwca 2014, godz. 09:37
Amerykańska grupa "OK Go" słynie z niezwykle kreatywnych teledysków. Tym razem za temat postanowili obrać iluzje optyczne. Czegoś takiego w wideoklipach jeszcze nie widzieliście!
więcej

Można zagrać na nerwach... a na włosach?

Vimeo.com / mm
Czwartek, 12 czerwca 2014, godz. 11:33
Nie mamy pojęcia jak to działa, ale takiego instrumentu jeszcze nigdy nie widzieliśmy. Jest w tym odrobina szaleństwa, ale czy nie to stanowi o pięknie sztuki?
więcej

Jezuici - "tajna broń" Krakowa

ASPIRE / mm
Wtorek, 10 czerwca 2014, godz. 16:23
Kraków to najlepsze miejsce w Europie dla sektora usług biznesowych i technologicznych. To jedna z najnowszych gałęzi gospodarki, a w jej rozwoju pomagają, zdaniem przedstawiciela sektora, Jezuici, którzy są tajną bronią Krakowa.
więcej

Beckham o swojej wyprawie do Amazonii

PAP / mh
Sobota, 7 czerwca 2014, godz. 09:45
Dwa tygodnie obozowania, łowienia ryb w puszczy amazońskiej, bezsennych nocy na hamaku i totalnej anonimowości - David Beckham opowiada PAP o swojej wyprawie do Amazonii i największym stresie w trakcie jej trwania.
więcej

Emeryt porwał do śpiewu cały wagon podróżnych

TVPinfo
TVP Info
Czwartek, 5 czerwca 2014, godz. 19:16
Kilkudziesięciu Londyńczyków, którzy podróżowali w miniony piątkowy wieczór pociągiem, zapamięta go na długo. W pewnej chwili głuchą ciszę panującą w wagonie przerwał około 60-letni mężczyzna. Zaczął śpiewać Kumala Vista - popularną, obozową przyśpiewkę. Chwilę później przyłączyli się do niego wszyscy pasażerowie.
więcej

25 lat wolności - mamy z czego być dumni

Youtube.pl
Środa, 4 czerwca 2014, godz. 13:00
Kampania telewizyjna promująca Polskę za granicą rozpoczęła się 3 czerwca pod hasłem "Polska. Spring into new". Jak Wam się podoba?
więcej

Dzieciństwo jak z bajki... w Polsce

boredpanda.com / Sebastian Łuczywo / slo
Środa, 4 czerwca 2014, godz. 11:19
Stodoły, stare miski, stoły, krzesła, zwierzęta, dzieci, miłość. Świat w którym żyje Sebastian - niesamowity, nieco surrealistyczny, pokazany z przymrużeniem oka. Jak widać - dobry klimat, piękne światło potrafią stworzyć doskonałą historię!
więcej

Gwiazdor Hollywood okazał się płomiennym kaznodzieją

youtube.com / chnnews.pl / pz
Poniedziałek, 2 czerwca 2014, godz. 11:34
Znany amerykański aktor, scenarzysta, reżyser i producent filmowy Denzel Washington udzielił kilka rad młodym studentom uczącym się fachu. Zobacz, co im powiedział o marzeniach, Bogu, modlitwie i osiąganiu celów.
więcej

Najbardziej wartościowy gracz NBA zaskoczył wszystkich

youtube.pl / pz
Piątek, 30 maja 2014, godz. 16:00
Tytuł MVP (najbardziej wartościowy gracz) sezonu zasadniczego ligi NBA, który w dwóch poprzednich sezonach zdobywał LeBron James, trafił w tym roku w naprawdę dobre ręce. Zobaczcie, co zrobił Kevin Durant, odbierając tę prestiżową nagrodę.
więcej

Zobacz top-modelkę, która została... zakonnicą

wp.pl / telegrafo.com.ec / farodevigo.es / larepublica.pe / pz
Środa, 28 maja 2014, godz. 15:01
Olalla Oliveros była bardzo znaną hiszpańską modelką i aktorką. Występowała w reklamach telewizyjnych i grała w popularnych serialach. W wieku 36 lat była u szczytu swojej kariery i wtedy postanowiła zupełnie zmienić życie. Poczuła powołanie i została zakonnicą.
więcej

 

 

Facebook @portalDEONTwitter @deon_plYouTube @portalDEONplInstagram @deon_plKontakt

Logowanie

 
Opcja umożliwiająca automatyczne logowanie w serwisie przy kolejnej wizycie. Jest aktywna do momentu wylogowania.
zarejestruj się zapomniałeś hasła?
Zaloguj przez Facebook